OFFICIËLE MEDEDELINGEN Koninklijk bezoek aan Schiedam en aan de Werf INHOUD: Officiële mededelingen Koninklijk bezoek aan Schiedam en aan de Werfomslag pag. 2 M.S. „Grebbedyk" overgedragen pag. 1 Uit de Oude Doos (30) Hr. Ms. Torpedobootjager „Van Galen" Bouwnummer 307 pag. 6 Interessant karweipag. 8 Eerste groep Spaanse werknemers gaat het bedrijf inpag. 8 El primer grupo de obreros espanoles se incorpora al trabajopag. 8 Onze jubilarissenpag. 10 In Memoriampag. 11 IJ"hitworthschroefdraad gaat verdwijnen pag. 11 Gegraven dok 8pag. 12 Die „gekke" vakantiepag. 13 Late vakantie-tipspag. 14 In Memoriampag. 14 Opgeruimd staal netjespag. 13 Een gebed voor de middelbare leeftijd pag. 13 Er zit muziek inpag. 13 Personaliapag. 13 Veiligheidsnieuws Eerste Veiligheidscompetitie in Scheeps bouw- en Lasloodspag. 16 Verzinkerij boekt succespag. 16 Nog meer successenpag. 17 Bedrijfsschoolnieuws Opmerkelijk resultaat in de veiligheids competitie pag. 17 Diploma's, rapporten envakantie pag. 18 Kampweek in Esbeekpag. 18 De Kinderboot Een zomeravontuurpag. 19 De Wondermuzikant Orpheus pag. 22 Vereniging W.F. Fotowedstrijd 1962 pag. 23 Dankbetuigingenpag. 23 Nationale Reclasseringsdagpag. 23 De toekomst voor uw zoon! pag. 24 Jubilarissen van de maand omslag pag. 3 REDACTIE-COMMISSIE: voorzitter: C. Keyzer L. Giphart leden: J. Koppe B. Blommers KOPIE VOLGEND NUMMER: De kopie voor het septembernummer dient vóór 10 september in het bezit van de redactiecommissie te zijn FOTO VAN DE MAAND: Brug „Grebbedyk" H.M. de Koningin zal op donderdag, 13 september a.s., een bezoek aan Schiedam brengen. De Vorstin zal om 10-30 uur aan de grens van de gemeente door Burgemeester Mr J. W. Peek worden verwelkomd en in de aula van het Stedelijk Museum zal het ge meentebestuur aan H.M. worden voorgesteld. Na het bijwonen van het spel „Twintig eeuwen Schiedam presenteren zich" op het nieuwe parkeer- plein bij de ruïne van Oud-Mathenesse en een rond rit door het nieuwe stadsgedeelte zal H.M. in Res taurant „Europoort" de lunch gebruiken. Een bezoek aan het Julianapark, waar speciaal de ouden van da gen in de gelegenheid zullen zijn H.M. te begroeten, staat op het programma om 14.30 uur en om 15.15 uur hoopt de Koningin dan aan de ingang Oost van onze werf te arriveren. H.M. zal daar worden begroet door de President- Commissaris en de Directie onzer onderneming en daarna zal een rondrit over de werf worden gemaakt. De rondrit gaat via Dokkantoor Oost naar de Machi nefabriek (ingang proefstand havenzijde) waar dan één der directieleden een korte causerie zal houden en enige lichtbeelden zullen worden vertoond. De rondrit wordt daarna voortgezet, eerst door de machinefabrieken en daarna over de kaden van de haven langs reparatiewerkplaatsen en dokken. H.M. zal vervolgens een kort bezoek aan de bedrijfs- school brengen. In de laatste hal zullen enkele door leerlingen gemaakte werkstukken worden tentoonge steld. Tenslotte zal dan in de kantine van het hoofdkan toor thee worden geserveerd. Het bezoek eindigt te 16 30 uur. Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeelsorgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1962 | | pagina 2