21. Hier ziet U onze bedrijfsschooljongens, die allen een week of langer naar buiten gaan om gezamenlijk te kamperen volgens een speciaal programma. Wij hopen hiermede te bereiken dat door het gevoel van samenwerking, de team-geest wordt gestimuleerd. U begrijpt, dat het bij een dergelijke verscheidenheid van producten als in ons bedrijf wordt vervaardigd, bijzonder moeilijk is om tot een goede samenwerking te komen, wanneer niet ieder er goed van overtuigd is, dat samenwerken de sleutel is tot een beter en mag ik zeggen, goedkoper product. 22. Hier ziet U de werkzaamheden aan ons nieuwe dok. Wij zijn bezig een nieuw dok te bouwen voor schepen van 130.000 ton. Het is daar echter nog zo onbegaanbaar, dat wij U daar niet naar toe durfden te brengen. Ik hoop, dat U van mij wilt aannemen, dat dit het nieuwe dok zal worden. 23. Dit is ons embleem, dat wij U als slot van dit korte overzicht willen laten zien. Het is het symbool van het samengaan van Wilton, van origine een repa- ratiewerf en Fijenoord, van huis uit een nieuwbouw- bedrijf, die beide in dit embleem tot één geheel zijn verenigd; het symbool van een bedrijf, dat pro beert de 140-jarige traditie, die Fijenoord heeft ge toond, voort te zetten in moeilijke en in gemakkelijke tijden. Wij hebben heel veel moeilijke tijden gehad in al deze jaren. Wij hebben ook bijzonder mooie tijden gehad. Wij gaan met vol vertrouwen de toekomst tegemoet en menen, dat voor ons bedrijf, ook in de naaste toe komst, veel te doen is. Wij zullen met een glimlach voortgaan; soms mag het misschien een „grimlach" lijken, maar wij blijven lachen, want de traditie, die U ons vandaag eigenlijk weer zo duidelijk heeft wil len tonen, geeft ons de moed verder te gaan en wij beloven U, dat wij wat Uw Voorvaderen begonnen zijn, zullen voortzetten en hopen, dat ons nageslacht dat op dezelfde wijze zal willen bestendigen. Majesteit, moge ik U danken voor Uw aandacht. 13 (JJ|)NIEUWS

Wilton Fijenoord Nieuws | 1962 | | pagina 15