Koninklijke Onderscheiding nog een ROTTERDAMSE VEILIGHEIDSSUCCESSEN 21 NIEUWS In de koffiekamer van het prachtige Vlaardingse stadhuis heeft op 31 augustus de Burgemeester van Vlaardingen, mr J. Heusdens, de heer Joh. Lammers, sous-chef tekenkamer Wtb. medegedeeld, dat H.M. de Koningin hem heeft onderscheiden met de Ere medaille in zilver, verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau. De heer Lammers trad op 15 februari 1920 in dienst bij het Etablissement Fijenoord op de tekenkamer. Bij vele belangrijke opdrachten is hij in zijn lange dienstperiode betrokken geweest. Op 25 mei j.l. vierde de heer Lammers zijn 40-jarig jubileum bij onze onderneming en hij is momen teel 6l jaar. Burgemeester Heusdens spreekt De afdeling Geschut (61 man onder lei ding van baas H. T. Slagboom) en de groep Schilders/Stellingmakers-Bikkers (24 man onder leiding van baas M. B. v. d. Ree) bereikten gelijktijdig - zonder een enkele onderbreking - 175 veilige werk dagen. In een bijeenkomst op 15 augustus hebben achtereenvolgens de heren ir R. F. P. Roëll, A. F. Wischmann (O R.-lid) en A. Potuyt het woord gevoerd. De heer Roëll wees er op, dat de Veilig heidscompetitie een spel is met zeer se rieuze bedoelingen en vervolgde: „Er is op het gebied van de veiligheid nog veel te doen. Het is een kwestie van „steeds wakker blijven". Dat de mens zelf veel tot veilig werken kan bijdragen, wordt door cijfers bewezen. Onderzoekingen hebben aangetoond, dat bij 80 van alle ongeval-

Wilton Fijenoord Nieuws | 1962 | | pagina 23