Excursies juli - augustus - september 2e GROEP IN ONDERHOUDSWERKPLAATS BEREIKT 175 DAGEN VEILIG WERKEN 23 NIEUWS De machinale groep in de Onderhouds werkplaats (onder leiding van onderbaas G. Schouten en de voorlieden P. Bouts en H. Broekhuizen) heeft 175 dagen veilig gewerkt en kwam op 5 september bijeen om enige aandacht aan dit feit te besteden. De heer F. Hofstede sprak de pl.m. 40 man tellende groep toe, daar de heer Van Oostrom Soede verhinderd was. Hij bracht in herinnering dat in de lo pende competitie nu twee groepen het tweede hoogtepunt hebben bereikt. Het is wel bewezen, dat men voortdurend op zijn qui vive moet zijn. Soms wordt op het aller laatste moment een klein letsel oorzaak, dat men de competitie verliest. De heer Hofstede feliciteerde de groep met het re sultaat en hoopte, dat men zo zou blijven voortgaan. De heer A. Potuyt betoogde, dat zeker niet alle on gevallen vermeden kunnen worden door het houden van Veiligheidscompetities, maar hij is van mening, dat de dagelijkse confrontatie met het cijfer op het scorebord, zeer nuttig is. Het O.R.-lid, de heer T. Kuypers, is ervan over tuigd, dat de veiligheidsgedachte na de invoering van de competities veld heeft gewonnen. Hij mocht - vanzelfsprekend - niet hopen, dat zijn ploeg als eerste de 250 dagen zou bereiken, want dit zou betekenen, dat bij de koploper een ongeval zou hebben plaatsgevonden, maar wel hoopt hij, dat bij volgende competities de spelregels zó gewij zigd zullen zijn, dat ook de groep, die als tweede de eindstreep passeert voor een waarderingsge schenk in aanmerking zal komen. Donderdag en vrijdag12 en 13 juli Werktuigkundige studiegroep „Simon Stevin" te Eindhoven, 35 personen. Maandag 23 juli: Amerikaanse cadetten van het opleidingsschip „Empire State IV", 45 personen. Dinsdag 24 juli: Sergt.-Adelborsten van de Koninklijke Marine, Den Helder, 5 personen. Maandag en dinsdag, 23 en 24 juli: Nigeriaanse Havenautoriteiten, 5 personen. Donderdag 26 juli: Koninklijke Militaire Academie te Breda, 6 cadetten- Cavalerie. L.T.S. te Wormerveer, 70 personen. Dinsdag 31 juli: I.A.E.S.T.E. Buitenlandse techn. stagiaires, 36 per sonen. Dinsdag 7 augustus: Académie De Droit International te Den Haag, 100 personen. Woensdag 15 augustus: N.V. Philips Gloeilampenfabriek te Eindhoven, (35 personen). Dinsdag 21 augustus'. Studiebezoek Columbiaanse Ingenieurs, (50personen). Dinsdag 28 augustus: Regiment Van Heutz te Leiden, (50 personen). Zaterdag 8 september: Technische Leerlingen der Franse Marine, (20 personen).

Wilton Fijenoord Nieuws | 1962 | | pagina 25