Geven en laten leven Ideeënbus AKTIE „GEZONDEN VOOR ZIEKEN" 250.000,- AAN PRIJZEN Idee 795 Idee 677 (^NIEUWS 28 weeltjes geworden, na uren tim meren, meten, spannen en bloe men en bladeren opprikken. Enke le dames waren er ook bij. Profi ciat, allemaal Niet in de eerste plaats blijven die geven en laten leven giro 6200 t.n.v. ROTTERDAM loten 1- per stuk eerste en ereprijzen in mijn herin nering, maar jullie samenwerking." Zo schrijft één onzer werknemers, wiens functie meebrengt, dat hij over de gehele werf - dus ook in de garage - zijn werkzaamheden verricht en vaak met eigen ogen het werk aan corsowagens, waar over hij zo waarderend schrijft, heeft kunnen zien. In het tijdvak van 15 september - 31 oktober 1962 wordt een grote nationale aktie gevoerd ten gunste van elf organisaties, die werkzaam zijn op het gebied van de volksgezondheid, te weten alle Kruisverenigingen: Het Groene Kruis - Het Oranje - Groene Kruis - Het Nederlandsche Roode Kruis - Het Wit-Gele Kruis. De Revalidatie en Nationale Geestelijke Volksgezondheid ont vangen ook een deel, terwijl voorts de organisaties werkzaam op het gebied van de bestrijding van Kanker - Polio - Astma - Reuma en Tuberculose uit de opbrengst zullen deler}. Elf organisaties: 11 verschillende loten die 1,per stuk kosten. Wanneer men 11 van die loten koopt dan ontvangt men, mits men die 11 loten verkoopt aan familie, vrienden en kennissen een gratis waardecoupon waaraan 20.000,- prijzen zijn ver bonden. Aan de nationale loterij zijn voor 250.000,- aan prijzen verbon den, waaronder 5 woonhuizen, 5 auto's en een paar duizend andere waardevolle prijzen. Een van de prijzen, een woonhuis ter waarde van 25.000,— zal door een speciale trekking door notaris mr. M. J. Meijer verdubbeld worden, waardoor de hoofdprijs 50.000, bedraagt. Gezondheidsloten zijn door geheel Nederland verkrijgbaar op adressen kenbaar aan een raambiljet. Men kan ook de loten recht streeks aan het kantoor van aktie bestellen door middel van giro, postwissel, aangetekende brief of rembours. Het gironummer luidt: 6 2 0 0 ten name van Gezonden voor Zieken Rotterdam. Het adres van het kantoor van aktie luidt: Heemraadssingel 303, Rotterdam - telefoon (0 10) - 5 00 00. met cement, vanaf het hoofddek van een vrachtschip in een laadruim zakken, de vervorming van deze em mers zodanig zou kunnen zijn, dat voor een onge luk gevreesd kan worden. Het gebruik van zinken emmers blijft gehandhaafd. Geen premie. Het gebruik van trappenstoel voor reparatie aan ruimladders Niet bruikbaar. Indien ruimladders ernstig bescha digd zijn worden deze vernieuwd of af en aan ge nomen. Voor reparatie van ruimladders die licht be schadigd zijn, is dit apparaat nogal ingewikkeld. Geen premie. Zinken emmers in gebruik bij de afdeling metse laars bij het repareren van ketels etc. te vervangen door rubber emmers, of plastic emmers. a) Rubber emmers Veel bezwaren; cementspecie blijft in erger mate aan de binnenzijde van de rubber emmers aankleven dan bij de bestaande emmers. b) Plastic emmers Niet betrouwbaar omdat, indien deze emmers, gevuld

Wilton Fijenoord Nieuws | 1962 | | pagina 30