iO Op pagina 1 van het december nummer staat het afscheidsartikel van de heer S. van West, lid van de directie. Hij zal per 31 decem ber 1955 de onderneming verlaten. Een groot artikel over 4 schepen, die de naam „Statendam" hebben gedragen valt mede op door enke le fraaie foto's. De hieronder ge publiceerde stelt de Lounge van de derde „Statendam" voor. Dit schip is in de meidagen van 1940 beschoten en is door de brand, die tengevolge daarvan uitbrak, volko men vernield. Augustusnummer: Hr. Ms. „Dok- kum" overgedragen en de tewater lating van de „Roermond" (beide Kustmijnenvegers) vragen de aan dacht. Het tiende Bedrijfsvakantiekamp wordt uitbundig „verslagen". De duikbootjager „Gelderland" is op 17 augustus indienstgesteld en bij monde van de Commissaris der Koningin in de Provincie Gelder land volgt de toezegging, dat over deze provincie ons personeelsblad een artikel toegezonden zal krijgen. In het septemberorgaan wijdt mi H. H. J. Bisterbosch, referendaris in algemene dienst der Provinciale Griffie, een beschouwing aan deze grote en mooie provincie, die bij vele „westerse" vakantiegangers goed bekend staat. Op 21 september is ir J. H. Wilton overleden. Een „In Memoriam" eert de nagedachtenis van de jong gestorvene. Naar aanleiding van de uitdokking van het m.s. „Oldekerk" zendt de burgemeester van die plaats een artikel ter plaatsing in ons blad. Het is opgenomen in het oktober- orgaan, evenals de bijdrage van Roermond's burgemeester dr R. Geuljans. Omgeving Arnhem Lounge „Statendam

Wilton Fijenoord Nieuws | 1962 | | pagina 24