1956 Tenslotte sluiten wij 1955 af met een verwijzing naar bladzijde 19 van het laatste nummer: het verslag van het tiende Sint-Nicolaasfeest in Musis Sacrum. Ongeveer 2700 kinderen van onze werknemers zijn daar ontvangen. Het eerste W.F.-Nieuws maakt met grote kop gewag van: Een histo rische dag. Dit betreft de officieuse ingebruikneming van dok 6 en het vindt plaats op 27-12-1955. Mevrouw A. L. van Daalen-Beekenkamp verricht de vereiste handelingen. De „Hydroussa" is de eerste klant in het nieuwe dok. Onze sleepbootvloot wordt op dezelfde dag uitgebreid met de nieuwe sleepboot „Wiltons". Op bladzijde 8 en 9 staat het verslag van het officiële afscheid van de heer S. van West. Nog vele jaren Februarinummer. Het eerste artikel is: T.s. „Caltex Rotterdam" te wa ter. Bizonder nieuws brengt het maart blad: de installatie van de eerste Ondernemingsraad in ons bedrijf op 22 maart. Op de dag tevoren is er afscheid genomen van de kernen. 16 april: De „Almkerk" als eerste schip in het nieuwe dok 7. Het is allemaal geruisloos gegaan, deze ingebruikneming van een miljoe nenobject, maar ir B. Wilton heeft o.a. tot kapitein De Lange van de „Almkerk" gezegd, dat „zulke kar weitjes niet iedere dag bij W.F. voorkomen". In een 10-jarig overzicht wordt in het meinummer het grote nut van het eveneens 10-jarige Willy Wil ton-Fonds aangetoond. Er is in dat tijdsverloop 243.986,'uitge keerd aan personeelsleden. Het juninieuws bestaat o.m. uit de overdracht van de „Caltex Rot terdam" en het verslag over de uitdokking van de „Statendam" bewijst, dat ook dit object gestadig vordert. De Personeelsvereniging W.F. viert ter gelegenheid van haar 10-jarig bestaan volgens het desbetreffende Eén van de leidingentunnels

Wilton Fijenoord Nieuws | 1962 | | pagina 25