X 1 Enkele jonge werknemers zijn 26 dagen in opleiding geweest in het kasteel „Moermond" te Renesse, waar de Eerste Nederlandse Outward Bound-school is ge vestigd. Het augustusnummer vertelt er iets over. W.F.-bedrijfspraalwagen eerste prijs! Dit is een pret tig berichtje in het septembernieuwsHet is niet de eerste bekroning voor dergelijk goed werk, ook in vorige afleveringen staan soortgelijke successen ge signaleerd. „Acht vaartuigen verlaten het bouwdok". Zó luidt de kop van het hoofdartikel in het okt ober or gaan. Een verslag over de verlenging van de „Willy Böhmer" onthult ons iets over Rotterdamse activiteiten op scheepsbouwgebied. Op 29 november heeft de „Armagnac" de werf ver laten na de overname door de S.F.T.P. op 28 no vember. Dok 5 zal verlengd worden. Vier duwtankbakken worden overgenomen. De 50.000ste inlegger bij de Schiedamse Spaarbank anno 1820 is een W.F.- Bedrij f sschoolleerling. Over al deze gebeurtenissen vertelt men onze lezers iets in het novembernummer. Met ingang van 1 januari zijn de heren ir O. J. van der Vorm en ir A. Meijer tot leden van de directie benoemd. Dit is nieuws uit het decemberblad. TWEE NIEUWE DIRECTIELEDEN BENOEMD In de Buitengewone Algemene Vergadering van Aandeelhouders van 5 december 1961 zijn met ingang van 1 januari 1962 benoemd tot Leden der Directie onzer Vennootschap de heer ir O. J. van der Vorm en de heer ir A. Meijer. De heer Van der Vorm is geboren te Rotterdam op 8 september 1924 en heeft na het Rotterdamsch Lyceum (H.B.S.-B) te Rotterdam te hebben door lopen gestudeerd aan de Technische Hogeschoöl (afdeling Scheepsbouwkunde) te Delft. Door de oorlogsomstandigheden moest hij deze studie onder breken. Na het behalen van het einddiploma in 1952 is de heer Van der Vorm gedurende een jaar in dienst geweest bij de scheepswerf Swan, Hunter Wigham Richardson Limited in Newcastle upon Tyne (Walls- end), alwaar hij in verschillende afdelingen tewerk gesteld is geweest. Daarna heeft hij nog enige tijd in Amerika vertoefd om verdere praktische ervaring op te doen. Op 15 maart 1953 is de heer Van der Vorm bij onze onderneming in dienst getreden en als assistent bedrijfsleider geplaatst in de afdeling Reparatie (bui- (fj|) NIEUWS 32 Kasteel Moermond

Wilton Fijenoord Nieuws | 1962 | | pagina 34