Volkskerstzang 51 fjw NIEUWS 1962: aankomst dok 3 op de werf Rotterdam Dit jaar hoopt het Comité Volkskerstzang-Rot terdam voor de vijfde maal een grote kerstzang avond te houden in het Ahoy'-gebouw. Dit zal zijn op maandagavond, 24 december, om 8 uur, de avond voor Kerstmis, waarop vele mensen in een wat andere stemming zijn dan ge woonlijk. Sommigen zijn met blijdschap vervuld en an deren voelen zich eenzaam of verdrietig, omdat zij alleen zijn of droeve herinneringen hebben. Hoe het ook zij, men voelt zich anders dan op andere dagen. En al die verschillende mensen gaan nu met elkaar zingen van Kerstfeest. Zowel Protestanten als Rooms Katholieken no digen allen uit om die avond naar de Ahoy'-hal te komen. De zaal is open om 7 uur en de aanvang is op 8 uur gesteld. De zaal is ver warmd en de toegang is vrij. Vele zieken in de ziekenhuizen zullen die avond ook kunnen meeluisteren. Er zal die avond enthousiast gezongen worden onder leiding van Th. Holleman en met begeleiding van het muziekkorps van het Leger des Heils, Schiedam, onder leiding van de heer A. van Hal en met een Hammond-orgel, bespeeld door Gerrit van der Schoor. De I.J.E.-koren zullen zingen. Mevrouw Mimi van der Loo geeft een zang voordracht. De burgemeester van Rotterdam zal het Kerstevangelie lezen en ds. A. Klamer, pre dikant van het Oecumenisch Radio Pastoraat, zal hierover een korte toespraak houden. Pater B. M. A. Vredebregt zal de avond besluiten. Centraal staat die avond de samenzang van Kerstliederen. Komt u ook?

Wilton Fijenoord Nieuws | 1962 | | pagina 57