HULDIGING VAN (y JUBILARISSEN Op de jubileumbijeenkomst van 30 november be gon ir B. Wilton zijn huldigingstoespraak met de mededeling, dat hij snel had moeten kennisnemen van de gegevens over de 16 jubilarissen. „Ik ben nl. als „invaller" aan het woord, maar u hebt het mij al bijzonder gemakkelijk gemaakt, want ik ken velen uit deze groep persoonlijk", zei hij. Spreker vond het een steeds terugkerend genoegen de lijst met namen van jubilerende werknemers door te nemen. „Het confronteert de leiding van het bedrijf telkens weer met een groeiend aantal mensen, dat tot de vaste kern van de onderneming gaat behoren," aldus de heer Wilton. Vervolgens wijdde spreker aandacht aan de vele en zeer uiteenlopende gebeurtenissen, die in een lang dienstverband kunnen plaatsvinden; voorvallen, die nu eens prettig en dan weer minder prettig zijn. De genezende invloed van de tijd maakt echter, dat de scherpe kantjes van de minder prettige onder vindingen gaan afslijten. Zich tot de dames richtende, zei spreker, dat zij door hun aanwezigheid op de jubileumbijeenkomsten de nodige fleur aanbrengen. 31 BIJSCHOLINGSDIPLOMA'S UITGEREIKT De in juni j.l. aangevangen bijscholingscursus in hechten en branden is kortgeleden beëindigd en is wederom een succes geworden. Slechts twee kan didaten konden de eindstreep niet halen. De ove rige 31 konden op 22 november uit handen van de heer J. W. Uittenbogaart het diploma in ont vangst nemen. Zij waren daartoe in een der kan tines op de werf bijeengekomen en de heer G. J. Klüte heette hen met hun instructeurs welkom. Enkele bedrijfsleiders, toezichthoudend personeel en de secretaris van de Ondernemingsraad waren eveneens aanwezig. Na een gezamenlijke maaltijd nam de heer Uitten bogaart het woord. Hij vergeleek het behalen van een diploma met het verkrijgen van een rijvaar digheidsbewijs. In beide gevallen is het absoluut no dig, dat men „bij" blijft in het vak. Alleen door routine en ervaring kan men het vereiste werk zonder fouten verrichten. En de nodige routine en ervaring kan men alleen in de praktijk opdoen. Spreker reikte vervolgens met een persoonlijke fe licitatie het diploma aan de geslaagden uit. Namens de onderneming sprak hij een woord van !0j|) NIEUWS 54

Wilton Fijenoord Nieuws | 1962 | | pagina 60