J. Smid 55 (JJ|)NIEUWS „Maar dat is het niet alleen," vervolgde hij. „De ervaring leert mij meer en meer, dat de invloed van de vrouw op velerlei terrein van groot belang blijkt te zijn; een invloed, die zich ver buiten het gezin kan uit strekken. Uw zorg en toewijding voor uw gezin gaan wij wellicht nog beter waarderen, als wij deze, door welke oorzaak dan ook, moeten missen. Voor al hetgeen u door uw in het gezin vervulde plichten mede daar door voor ons in het bedrijf hebt gedaan, dank ik u allen hartelijk." Hierna volgde de gebruikelijke uit reiking van het gouden W.F.-in- signe en van de „Papieren", zoals de heer Wilton het uitdrukte en hij onderstreepte zijn algemene toe spraak nog eens met een persoonlijk dankwoord tot elke jubilaris. Na de koffie complimenteerden vele belangstellenden uit diverse bedrijfs- kringen de jubilarissen en hun dames. PERSONALIA In verband met het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd is per onderstaande data eervol ontslag verleend aan: F. Fukkink J. Sinnema H. Degeling H. C. Offerman J. D. Hansier A. Kreuk N. v. Luyk scheepsbeschieter 15 -12 -1962 ijzerwerker aftekenaar 15 - 12 - 1962 stellingmaker 28 - 12 - 1962 el. monteur 29 - 12 - 1962 onderbaas Sbw. Nbw. 31 - 12 -1962 monteur 4 1 1963 bankwerker 4.1.1963 dank tot de instructeurs, de heren P. D. Meyer, L. Noordzij, L. Prins, A. Schot en M. Verhaeren en hij bood hun als herinnering aan deze cursus een aandenken aan. De heer B. Blommers feliciteerde de geslaagden namens de Ondernemingsraad en hij zeide het van groot belang te achten, dat er steeds werknemers zijn, die in hun eigen tijd zich vrijwillig inzetten om hun vakkennis uit te breiden. Maakte men enige jaren geleden nog propaganda voor de uiterste vakspecialisatie, thans is men in sommige gevallen van standpunt veranderd. Het is voor werknemer en bedrijf in die gevallen beter als men meer uitgebreide vakkennis bezit. Naast het directe voordeel van minder wachttijd, is er ook nog de bepaalde geruststelling, dat men te allen tijde van zijn grotere vakkennis persoonlijk kan profiteren. Spreker hoopte, dat de geslaagden nog vele jaren van hun vergrote kennis profijt zullen trekken. Ook de heer Blommers had lof voor de instructeurs, die bij deze en andere opleidingen hun kennis met succes weten over te dragen op de cursisten. Zon der deze medewerkers is een goede opleiding niet te realiseren. Geslaagd zijn: Cursus Branden Cursus Hechten P. Appeldoorn H. J. v. d. Berg D. Blom A. den Breems S. v. Bueren J. F. Dames D. v. Eijk W. Egberts K. den Hartog M. v. Erkel D. v. d. Hoek T. Fortman G. H. Huiskens J. v. Hengst C. Korpel A. T. Holmgren J. J. v. d. Leeden G. C. A. Jansen A. Lenos C. M. de long H. A. Paalvast D. Kars C. v. d. Ree G. J. v. Londen A. v. Rij S. Moerer T. A. Reigersberg F. Stuy P. de Ruiter W. Zonneveld

Wilton Fijenoord Nieuws | 1962 | | pagina 61