De Oranjekalender van Pro Juventute voor het eerst helemaal in kleuren. In een rijke verscheidenheid van grote foto's toont de kalender U alle leden van het Koninklijk Gezin, die de jeugd een zo warm hart toedragen. Bestel de kalender en doe het van harte. Een feest van kleuren ten bate van kinderen, die extra zorg nodig hebben. Sieraad èn weldaad. v Verkrijgbaar bij alle Pro Juventute verenigingen en haar verkoopadressen: f 2.90 (verzoek: voor toezending per post f 0.30 extra). Waar niet verkrijgbaar volgt toezending per post na ontvangst van genoemd bedrag op postgiro 51 74 00 van: Kalenderactie Pro Juventute postbus 7101 - Amsterdam zuid 2 telefoon (020) 79 09 49 65 (fj|)NIEUWS Dames-senioren district 1 klasse Gona 7 7 H.V.P. 7 5 Hygiëa 2 7 4 A.H.C. '28 7 4 W.F. 7 2 Schutters 7 2 Athene 7 2 Turnlust 7 Heren-senioren district 2e klasse A A.H.C. '28 7 7 14 W.F. 7 6 1 12 Operatie'55 2 6 3 3 6 Gona 6 3 3 6 Activitas 7 3 4 6 C.W.P. 5 2 3 4 Hellas 3 7 1 6 2 Meeuwen 7 1 6 2 Met het opmaken van dit verslag is de eerste zaal handbalwedstrijd al achter de rug. De dames start ten minder goed door met 7 - 10 van Animo te verliezen. De heren deden het beter; met 16-11 wis ten zij hun rivaal Snelwiek te kloppen. Het bestuur heeft met de commissies in het afgelopen jaar bijzonder goed samengewerkt. Elke commissie heeft haar taak ten volle volbracht. De jeugdcommissie verdient echter wel de meeste lof. De dames Varewijck, Loman, de Koning en Kanters hebben met de heer Zonneveld een jeugd afdeling opgebouwd, die later zeer zeker vruchten zal afwerpen. De contact- en propagandacommissie heeft in het afgelopen jaar er voor gezorgd, dat naast handballen ook andere sporten bedreven konden worden. Zo is er gevoetbald tegen H.B.S.S.. De Schiedamse tafel tennisvereniging T.S.F. heeft ook met onze afde ling een zeer vriendschappelijke uitwisseling gehad. Naast tafeltennis is er ook tegen deze vereniging gevoetbald, gevolleybald en gebiljart. Tegen de kla- verjasafdeling van onze vereniging hebben de hand ballers het ook opgenomen. Dik verloren natuur lijk, maar wij wachten nog steeds op een revanche. Nu reeds is deze commissie druk bezig om het contact met een Duitse vereniging te regelen voor een uitwisseling met Pasen en Pinksteren. De clubbladcommissie heeft er voor gezorgd dat er elke maand een clubblad uit de bus kwam, dat gezien mag worden. Last but not least noemen wij de Poolcommissie. Door veel inspannend werk vóór het voetbalseizoen is deze commissie erin geslaagd een groot aantal deelnemers aan te werven. Het werk dat deze men sen wekelijks doen, door het ophalen van de pool- formulieren huis aan huis, mag zeker niet onder schat worden. Naast de heer Verhoef, die de damestraining voor zijn rekening heeft, is er thans ook een zeer kun dige herentrainer aangenomen. De heer v. d. Burg verstaat zijn vak en nu reeds is dit aan het spel 14 2 10 12 9 38 14 5 1 4 5 54 1 6 1 bart tegen bard: tal t an kinderen hebben extra zor nodig

Wilton Fijenoord Nieuws | 1962 | | pagina 71