CHEF VOOR HET INTRODUCTIECENTRUM met H. T. S.- of gelijkwaardige opleiding Leeftijd 30 45 jaar Afdeling Klaverjas Afdeling Mannenkoor 67 fajS) NIEUWS Ter uitvoering van ons plan tot verruiming van de opleidings- en omscholingsmogelijkheden binnen het bedrijf wordt gezocht een Deze functionaris zal worden belast met de introductie van nieuw personeel, zomede met het programmeren van versnelde scholingscursussen en met de uitvoering van en de supervisie over deze cursussen in samenwerking met de bedrijfsleiding. Zonodig zal hij in de gelegenheid worden gesteld de hiervoor benodigde kennis op bedrijfs organisatorisch terrein te verkrijgen. Eigenhandig, niet met ballpoint geschreven sollicitaties, dan wel verzoeken om nadere inlichtingen te richten tot de afdeling Personeelsadministratie Beambten (werftelefoon 3072). H. v. d. Velde 2 maal (thans bekerhouder), F. de Houting 2 maal, J. Broos 2 maal en C. v. .d Slot en G. v. d. Burg beiden 1 maal. Op 19 mei vond een goed geslaagde filmavond plaats. Tussen onze afdeling, de Biljarters en de afdeling Klaverjas werd een drie-kamp gehouden op 23 juni in de omgeving van Haastrecht. Tijdens deze pret tige dag werden door de 50 deelnemers slechts 11 vissen uit de Vlist op de kant gebracht (1398 gr.). De uitslag luidde: eerste prijs, afdeling Hengel sport; tweede, afdeling Klaverjas en derde, afdeling Biljart. De held van de dag was de heer W. Vonk: hij ving de grootste vis. Een bijzondere gebeurtenis was de drie-kamp bil jarten en klaverjassen tussen de bovengenoemde 3 afdelingen. De klaverjaswedstrijden zijn inmiddels afgelopen en zijn een overwinning geworden voor onze afdeling. Als er nog meer afdelingen bereid zijn op deze wijze onderling in het strijdperk te treden, dan hou den wij ons aanbevolen. Tenslotte wensen wij directie, hoofdbestuur, bestu ren en leden van zusterverenigingen met hun huis genoten prettige Kerstdagen en een vredig en voor spoedig 1963 toe. Het Bestuur. Als wij terugkijken op het afgelopen jaar mogen wij constateren, dat wij niet slecht uit de bus kwamen. Ons eerste team eindigde op de 5e plaats en het tweede werd kampioen in zijn afdeling. Het ging daardoor over naar de le klasse B. Ons 3e team kwam op de 3e plaats, hetgeen eveneens een goed resultaat is te noemen. In de door ons georganiseerde zomer-8-kamp ein digden onze teams op de 2e en de 5e plaats. In een sportieve wedstrijd tegen de afdeling Hand bal werden wij winnaar. In de komende revanche wedstrijd zullen - naar wij veronderstellen - beide afdelingen haar uiterste best doen om te zege vieren. In de 3-kamp tussen Hengelaars, Biljarters en onze afdeling bleek, dat de vissers ook van klaverjas iets afweten. Bij de Biljarters lag het iets anders. De uitslag was als volgt: Klaverjas A 13496 punten, Hengelaars 17728 pun ten. Klaverjas B 18127 punten en Biljarters 14564 pun ten. Een woord van dank voor de spontane en sportieve medewerking is hier op zijn plaats. Tenslotte wensen wij hoofdbestuur, zustervereni gingen en eigen leden prettige kerstdagen en een voorspoedig 1963 toe. Het Bestuur. Hier volgt een overzicht betreffende de verrichtin gen van ons koor in het afgelopen jaar. Op zaterdag, 24 februari, organiseerden wij met het Dameskoor een kontaktavond in het Clubgebouw op de werf. Op donderdag, 29 maart, vond een concert plaats in het Passage-Theater te Schiedam van Harmonie, Dames- en Mannenkoor. De jaarlijkse réunie's, uitgaande van de Federatie van Zangverenigingen in Nederlandse bedrijven, werden gehouden op 22 en 29 september en 6 ok tober in de kantine van „De Etna" te Breda. Door ons koor werd daaraan deelgenomen op 6 oktober. Inmiddels hebben wij de voorbereidingen voor het

Wilton Fijenoord Nieuws | 1962 | | pagina 73