The W.F.-Music Boys Afdeling O. en A. Afdeling Schaken NIEUWS 68 concert op donderdag ,18 april 1963, ter hand ge nomen. Daar ons koor nog steeds versterking behoeft, doen wij een dringend beroep op oud-leden en op hen, die de zangkunst willen gaan beoefenen. U bent hartelijk welkom op onze repetitieavonden, die gehouden worden in het Gebouw voor Christe lijk Sociale Belangen, Lange Haven 73 te Schie dam, donderdagavonds van 8 tot 10 uur. Tevens maken wij van deze gelegenheid gaarne gebruik directie, hoofdbestuur, dirigent en leden van ons koor, benevens alle bestuurders en leden van onze zusterverenigingen prettige kerstdagen en een voorspoedig 1963 toe te wensen. Het Bestuur. In 1962 heeft de band verscheidene malen mede gewerkt aan feestelijke gebeurtenissen, betrekking hebbende op de personeelsvereniging. In de samenstelling van de band kwam geen ver andering. De Music-Boys wensen directie, hoofdbestuur, be sturen en leden van zusterafdelingen en verder alle W.F.-werknemers een in alle opzichten voorspoe dig 1963. In het afgelopen jaar heeft iedere belangstellende via het W.F.-Nieuws van de O. en A.-aktiviteiten kennis kunnen nemen. Een opsomming ervan kan dus gevoeglijk achterwege blijven. De programma's waren zeer gevarieerd en werden in het algemeen zeer op prijs gesteld. In het najaar werd via O. en A. met financiële steun van onze directie de mogelijkheid geopend in te schrijven op een der toneelabonnementen van de Rotterdamse, Schiedamse of Vlaardingse Kunst centra. Er werden bijna 500 abonnementen aangevraagd. Hieronder waren ook O. en A.-leden; jammer echter, dat een deel hiervan gelijktijdig bedankte als O. en A.-lid. Mede daardoor daalde ons ledental tot ca. 900 leden. In het huren van zalen kwam in Rotterdam en Vlaardingen verandering. De avonden aldaar wor den nu resp. gegeven in de Mauritszaal en in Trian gel. Het aantal avonden per maand werd terug gebracht tot 4. Tenslotte maakt het bestuur van deze gelegenheid gebruik om directie, hoofdbestuur, leden van zuster verenigingen en van O. en A. een voorspoedig 1963 te wensen. Het Bestuur. Het Hoofdbestuur van de Vereniging Wilton-Fijenoord wenst alle leden prettige Kerstdagen en veel geluk en voorspoed in 1963. Als schaakvereniging hebben wij over het jaar 1962 geen reden tot klagen, integendeel! Ons le tiental wist in de le klasse van de N.R.S.B. het kampioenschap te behalen en promoveerde daardoor naar de Hoofdklasse; wie had dat ge dacht! Ook de drie wedstrijden, welke dit tiental reeds in de nieuwe wintercompetitie 1962/63 heeft gespeeld, stemmen tot tevredenheid. De eerste wedstrijd, te gen het sterke ROCK, werd weliswaar met 4H - 5Vi verloren, doch de tweede wedstrijd, tegen Hey- plaat, resulteerde voor ons in een 6V2 - 3F2 overwin- ning. De voorlopige stand in de derde wedstrijd, te gen S.I.O., is 5 - 4 in ons voordeel, zodat we hier uit minstens een gelijkspel kunnen behalen. Ons 2e tiental won haar eerste wedstrijd tegen GUSTO I met 7 - 3, doch verloor van Kralingen 3 met 3V2 - 6L2, doordat ons tiental met enige inval lers moest uitkomen. Ook onze huishoudelijke competitie is in volle gang en over de uitslagen daarvan hopen we u later meer te vertellen. De sterkste speler in de competitie bleek dit jaar voor de tweede maal de heer Sloof te zijn, al ont moet hij steeds sterkere tegenstand. De heer H. den Uyl heeft tegen onze leden een simultaanwedstrijd gespeeld, waarover u reeds eer der in het W.F.-Nieuws hebt kunnen lezen. Met Pasen hielden we weer de traditionele eieren- wedstrijd, die ook nu zeer in de smaak viel; schakers zijn blijkbaar gek op eieren; meermalen weten ze ook eieren voor hun geld te kiezen De jaarlijkse ledenvergadering, gehouden op 10sep tember j.l., had ook een prettig verloop. Het zit tende bestuur werd als zodanig herkozen en de heer Troost daaraan toegevoegd als 2e penningmeester. Of er nu niets meer te wensen valt Ja, na tuurlijk wel! Waarom worden diegenen, die in schafttijd zich met het edele schaakspel vermaken, nu ook geen lid van onze vereniging? Voor velen behoeft de afstand toch geen bezwaar te zijn! Zelfs Spanjaarden tonen momenteel reeds hun belangstelling voor onze club. Wat fijn dat het schaakspel internationaal is! Nou, u moet het verder zelf maar weten; u bent welkom des maandagavonds om 8 uur in het Club gebouw, Werf Schiedam. De beste wensen voor 1963 aan directie, hoofdbestuur, zusterafdelingen en alle meelevende W.F.-ers. Het Bestuur.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1962 | | pagina 74