Schermen Afdeling Tennis Afdeling Voetbal Afdeling Zwemmen 69 ^NIEUWS Een erkend schermleraar heeft verzocht een de monstratie in het schermen te mogen geven voor personeelsleden van W.F. Teneinde na te gaan of hiervoor belangstelling be staat, wordt men verzocht dit schriftelijk aan het secretariaat van het hoofdbestuur kenbaar te maken. J. Aarnoudse Op zaterdag 7 april opende onze afdeling de banen onder niet al te gunstige weersomstandigheden, hetgeen allerminst een teken is geweest - zoals ach teraf blijkt - dat het een beeld zou vormen van het geen ons gedurende het seizoen te wachten stond. Onze competitie in K.N.L.T.B.-verband heeft voor ons niet die successen gebracht, welke wij ons ervan hadden voorgesteld, n.l. enkele kampioen-teams. We namen deel met drie zondag- en twee zaterdag teams. Evenwel is er door onze deelnemende leden zeer veel aan gedaan goede resultaten te behalen. Na de competitie is er onderling veel gespeeld; vooral de weekends kenmerkten zich door gezellige, volle banen, hetgeen er toe bijdroeg, dat er onder ling een goede geest werd verkregen. Het baantoernooi, gehouden in het begin van sep tember en ook al weer begunstigd door zeer fraai zomerweer, werd door veel enthousiasme van de leden een heel groot succes. Fel, doch sportief, is er gestreden om de „ere palmen" en we geven gaarne hierbij de resultaten van de persoonlijke wedstrijden. In het dames-enkelspel hadden we - hetgeen al een paar seizoenen het geval is - Mej. N. van Kempen contra Mevr. Baris. Geweldig zoals juist deze beide dames het elkander moeilijk maakten. In drie sets wist mej. van Kempen aan het langste eind te trek ken en veroverde voor de tweede, achtereenvolgende maal de Wisselbeker. Bij de heren-enkel eindstrijd troffen we wederom twee oude rivalen (niet in jaren!!) n.l. de heren W. Creutzberg en E. Kulik, die evenals in het vorige jaar de strijd tegen elkaar moesten aanbinden. Wat de heer Creutzberg het vorige jaar niet gelukte, was nu wel het geval, zodat de beker van houder wisselde en zo verliet dus de heer Kulik met lege handen de baan. Na dit strijdgewoel hebben nog enkele leden de sportieve moed kunnen opbrengen enige uren op de baan door te brengen om zich wat te warmen aan het spel. Bijna alle leden hebben spontaan gehoor gegeven aan het verzoek de feestelijke sluiting, waarbij ook de prijsuitreiking plaatsvond, met hun aanwezigheid op te luisteren. Gaarne zouden wij van deze gelegenheid gebruik willen maken de directie, het hoofdbestuur, de be sturen en de leden van alle afdelingen prettige feest dagen en een gelukkig en succesvol 1963 toe te wensen. Het Bestuur. Het begin van het jaar 1962 was voor de afdeling Voetbal succesvol, daar met 4 elftallen aan de compe titie 196l-'62 werd deelgenomen, met als resultaat 3 kampioenschappen en een 2e plaats voor het 4e elftal. Het seizoen 1962-'63 werd gestart met 5 senior-, 3 junior-elftallen en één pupillenelftal. De resultaten van de elftallen in het lopende sei zoen zijn door verschillende factoren tot op heden nog niet zo gunstig, maar de onderlinge verstand houding is uitstekend. Er werd op de ledenvergadering een nieuw bestuur gekozen, dat direct met enkele problemen te kam pen kreeg. De terreinmoeilijkheden zijn wel het grootste probleem. Na eerst de velden aan de Maaskant te hebben ver laten en een gastvrij onderdak te hebben gevonden bij H.B.S.S., zullen wij met ingang van december weer een nieuw terrein op het Hargacomplex be trekken. Tenslotte maken wij van deze gelegenheid gebruik om directie, hoofdbestuur, besturen van andere ver enigingen, leden en ondersteunende leden een pret tige jaarwisseling en een voorspoedig 1963 toe te wensen. Het Bestuur In het afgelopen jaar werden er door onze wed- strijdzwemsters en -zwemmers weer heel wat per soonlijke- en clubrecords verbeterd. Praktisch in elke wedstrijd was er voor onze vereniging een record bij. In maart werd voor het eerst aan de 4-kamp van WIK te Vlaardingen deelgenomen. Deze wedstrijd, met afwisselende zwemnummers, werd door ons ruimschoots gewonnen. Een aantal nieuwe, jeugdige leden heeft dit jaar aan de Z.R.O.-kringcompetitie medegewerkt. Ook hierbij werden heel wat persoonlijke records verbeterd. De zon heeft ons tijdens de afgelopen zomer in de steek gelaten en dit had tot gevolg, dat het aantal bezoekers aan het bad „Groenoord" veel minder was dan in het vorige jaar. De jaarlijkse twee-kamp tegen Dockyard werd tot onze spijt, vanwege het besmette water in de Maas, afgelast.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1962 | | pagina 75