Personalia Met de Veiligheidsinspecteur op pad 17 ({^NIEUWS U BENT PERSOONLIJK BELAST MET UW VEILIG WERKEN Wanneer u bovenstaande uit spraak op u laat inwerken en u gaat er dan ook naar handelen, dan worden er geen onveilige situaties geschapen zoals op bijgaande foto is te zien. In korte tijd zijn op ons bedrijf twee slijpstenen kapot gespron gen. Natuurlijk misbruikt! Wordt zo'n steen volgens de regels van de kunst behandeld, dan kunnen er geen brokken van komen. Er schijnen nog steeds mede werkers te zijn, die ondanks on- Door verkeerd gebruik inslijping - zie de zijkant wetendheid, toch maar eens proberen of zij het ook kunnen. Maar dit is nu precies wat u dient te laten, want u bent voor u zelf een gevaar en bovendien voor uw medemensen. Er wordt op deze manier nogal wat ge reedschap en ander materiaal vernield. Dergelijke brokken makers passen echt niet in onze bedrijfsgemeenschap. Met en voor elkaar, dat is je ware; dan zal het wel gaan, denkt uw Victor. Ten behoeve van de actie „Open het Dorp" is door directie en personeel een bedrag van 16.738,35 bij eengebracht en inmiddels overgemaakt. In de Bedrijfsschool is daarenboven een inzameling gehouden,, die 282,opbracht. In verband met het bereiken van de pensioengerech tigde leeftijd is op onderstaande data eervol ontslag verleend aan: G. v.d. Brink Beambte Beveiligingsdienst 4-1-1963 S. S. Brunia Ketelmaker 18-1-1963 J. Harreman Schilder 25-1-1963 H. Braad Hulp in de koffiekamer 1-2-1963 L. Coenradie Scheepsbeschieter 1-2-1963 G. Pappers Schilder 8-2-1963 Mutaties Bevorderd tot baas per 1 januari 1963: J. Kramer afd. Buitenbankwerkers Rep. A. Offerman afd. Klinkers Rep. L. van Gog afd. Apparaten- en Ketelbouw Alg. Wtb. Omstreeks januari 1963 zal met betrekking tot de vei ligheid op ons bedrijf regelmatig een kort artikel in het W.F.-Nieuws verschijnen, onder de titel „Met de Veiligheidsinspecteur op pad". Dit stond o.m. te lezen in het oktobernummer 1962. Tevens ligt het in de bedoeling met ingang van dit jaar enkel nog te vermelden wanneer een aan de vei ligheidscompetitie deelnemende groep 250 veilige da gen bereikt. Wel echter zullen over de stand van zaken in alle lopende veiligheidscompetities regelmatig overzichten worden gepubliceerd. Inmiddels maakte onze Veiligheidsdienst een over zichtelijk schema klaar. Met behulp hiervan is men maandelijks in staat de stand van zaken op de ruim 70 veiligheidsborden af te lezen in ons personeels blad. Hierna volgt het eerste overzicht.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1963 | | pagina 19