Dankbetuigingen Afl» NIEUWS 26 In een kort en hartelijk welkomstwoord richtte hij zich nog in het bijzonder tot de aanwezige leden van zusterafdelingen. „Misschien is het bijwonen van deze avonden een stimulans om in eigen afdeling propaganda te maken voor O, en A.", zei de heer Keyzer o.m. „Om en Om", een grote internationale show is er een van bijzonder goede kwaliteit. Aan de prima en vlot gebrachte onderdelen (van alles wat!) werd met behulp van goed decorwerk, belichting en geraffineerde costuums nog meer glans gegeven. Daardoor konden wij meermalen geluiden op tekenen, die voor het O. en A.-bestuur even zoveel compli menten waren: „Zelden zagen wij zo'n goede cabaretavond". Gaarne geeft het Bestuur deze complimenten door aan de artisten, die met volle overgave het af en toe zeer zware programma hebben uitgevoerd. Zouden wij het wagen de hoogtepunten en die waren er veleaan te duiden Neen, want voor het publiek geldt nog altijd, dat de één meer van uitzonderlijk goede acrobatiek geniet dan van een bekwaam dansfestijn, terwijl de ander precies contra is ingesteld, zodat tenslotte vrijwel iedereen tevreden is, behalve nurks, die er soms ook bij is. Het bal, met medewerking van de „W.F. Music Boys" hield de danslustigen tot halfdrie op de vloer. Een korte „twist" als toegift gaf jong en oud veel vermaak: aan oud door het aan te zien, aan jong door het te doen. BELANGRIJK! Wij maken onze leden, in het bezit van lidmaatschapskaarten series A en B, erop attent, dat de uitgestelde cabaretavond van 8 december 1962, thans zal worden gehouden op zater dag 2 februari 1963 in „Odeon" te Rotterdam. Afdeling Zwemmen JEUGDZWEMAVOND Op 15 december heette de voorzitter van de afdeling Zwem men de vele aanwezigen in het Sportfondsenbad te Schiedam hartelijk welkom: ouders en kinderen, trainers en hulptrainers en de vertegenwoordiger van het Hoofdbestuur der Perso neelsvereniging, de heer K. Gomes, die met zijn echtgenote aanwezig was. De voorzitter wees er op, dat diploma-zwemmen beslist geen wedstrijd is. „Zwem rustig de vereiste banen", zei hij „en maak je niet zenuwachtig". Hij deelde verder mede, dat er naast het gratis papieren diploma een tegeldiploma tegen de prijs van 2,50 is te verkrijgen. De opbrengst is bestemd voor het trainingsfonds het mr. Bierenbroodspot- fonds van de K.N.Z.B. Na het openingswoord begon het diplomazwemmen. 97 meisjes en jongens stonden gereed om hun uiterste best te doen het begeerde diploma I of II te gaan behalen. En laten wij het maar direct zeggen: ze slaagden allen. Er werden 52 diploma's I en 45 diploma's II uitgereikt. Een groot succes voor de afdeling zwemmen, dat mede is te danken aan de toewijding van trainers en hulptrainers. Dit zijn de eisen, waaraan de kinderen moesten voldoen: Diploma I. Voorwaartse sprong te water, 75 m. schoolslag, 50 m. enkel voudige rugslag. Nogmaals te water, gevolgd door 1 minuut watertrappen en eenmaal draaien in het water. Diploma II. Gekleed te water springen, gevolgd door 50 m. schoolslag en 25 m. enkelvoudige rugslag. Duik te water, gevolgd door 100 m. schoolslag, waarvan de eerste 7 m. onder water en 50 m. rugslag. Nogmaals te water springen gevolgd door 1 minuut watertrappen. Gaarne wijzen wij nog op de navolgende zin in het desbe treffende programma: Vergeet u (de ouders!) vooral niet, dat uw kinderen na het behalen van een diploma ook bij onze vereniging zich kunnen bekwamen in: wedstrijdzwemmen, waterpolo, figuurdrijven en kunstzwemmen. Tussen het diplomazwemmen door gaf een 10-tal dames een nummer figuurdrijven weg, dat naar het ons toescheen minder geslaagd uit de bus kwam. De inzet was goed, maar enkele onderdelen kwamen er niet uit, zoals wij dat van onze dames gewend zijn te zien. Niet in vorm, dames, of is de animo voor figuurdrijven en showzwemmen aan het tanen? Het komische springduo - Ik en Jij wekte terecht de lachlust en soms enkele koude rillingen op. Deze twee knapen schenen af en toe Venus of Mars te willen bezoeken. Alleen het dak van het Sportfondsenbad hield ze tegen. De polowedstrijd tussen Sparta en W.F., eindigde in een 1-o overwinning voor W.F. Het was een forse wedstrijd, maar vele doelscboten van dichtbij en veraf bereikten niet de door de schutters gewilde plaats. Met een hartelijke felicitatie aan het adres van de geslaagden en een dankwoord aan trainers en hulpen sloot de heer Kraayeveld dit succesvolle afzwemfeest, „maar", zei hij „dit diploma is in feite pas het begin. Doorgaan met zwemmen is beslist nodig om het geleerde niet kwijt te raken." Ondergetekende betuigt, mede namens de verdere familie, haar oprechte dank aan directie, chefs en de afdelingen Ver- halers en Bootpersoneel voor de vele blijken van deelneming, haar betoond bij het overlijden van haar echtgenoot. Mevr. Doense Ondergetekende betuigt, mede namens haar kinderen, haar oprechte dank voor de grote belangstelling en het medeleven bij het overlijden van haar man. Mevr. M. Klop-Hoedemans Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw en kinde ren, zijn hartelijke dank aan directie, bazen, collega's van „De Ketelwig" en Bootpersoneel voor de belangstelling en de geschenken, welke hij ter gelegenheid van zijn 40-jarig jubileum mocht ontvangen. H. J. Meiboom Ondergetekende betuigt hierdoor, mede namens zijn vrouw, zijn dank aan directie, leden van „De Pijp" en collega's van de Verzinkerij voor de bloemen, de cadeaus en het ge schenk onder couvert, ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubi leum. W. Barendregt Ondergetekende wil met deze, ook namens zijn vrouw en kinderen, dankzeggen aan directie, chefs, bazen, collega's en de leden van „De Tolerans" voor de vele blijken van be langstelling, de bloemen en de geschenken, die hij mocht ont vangen bij zijn 25-jarig jubileum. J. P. Bouwer Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw en kinde ren, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen, collega's en „De Reparateur", voor de hartelijke woorden, de bloemen en de cadeaus ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum. P. Briegoos

Wilton Fijenoord Nieuws | 1963 | | pagina 28