27 (^NIEUWS Ondergetekende betuigt, mede namens zijn echtgenote en kind, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor de vele blijken van belangstelling, ondervonden bij zijn 25-jarig jubileum. J. Coenradie Mede namens mijn vrouw en kinderen betuig ik mijn dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor de bloemen en de geschenken, die ik heb ontvangen bij mijn 25-jarig jubileum. M. Gelens Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw en kinde ren, zijn hartelijke dank aan directie, bazen, collega's, bestuur en leden van „De Drukpen" voor de belangstelling, de cadeaus en de vele bloemen, hem aangeboden ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum. W. van Gent Hiermede betuig ik, mede namens mijn vrouw en kinderen, mijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen, collega's en de leden van „De Tolerans" voor de cadeaus en de prachtige bloemen, ontvangen bij mijn 25-jarig jubileum. T. A. Grobbe Mede namens zijn echtgenote dankt ondergetekende de direc tie voor het aangeboden couvert en de bloemen, alsmede chefs en bazen voor de betoonde belangstelling en tenslotte zijn collega's voor het aangeboden geschenk ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum. J. Hartkoorn Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw en kinde ren, zijn hartelijke dank aan directie, bazen en collega's voor de bloemen, de belangstelling en het cadeau onder couvert bij zijn 25-jarig jubileum. D. Heikoop Mede namens mijn vrouw en kinderen betuig ik allen mijn hartelijke dank voor de belangstelling, de bloemen en de cadeaus ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum. G. H. Huiskens Ondergetekende betuigt, ook namens zijn vrouw en kinderen, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen, collega's en de leden van „De Tolerans", voor de blijken van belangstelling, de cadeaus en de bloemen bij zijn 25-jarig jubileum. J. W. de Jong Ondergetekende betuigt, ook namens zijn echtgenote en ver dere familie, zijn dank aan allen, die medewerking hebben gegeven om zijn 25-jarig jubileum onvergetelijk te maken. L. N. Kaal Mede namens mijn echtgenote dank ik allen, die eraan hebben medegewerkt de 28-ste december 1962 de datum, waarop mijn 25-jarig jubileum werd gevierd -tot een vreugdevolle dag te maken. Voor de geschenken ook onze vriendelijke dank. F. G. Keyzer Mede namens mijn vrouw en kinderen betuig ik mijn harte lijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor de belangstelling, de cadeaus en de bloemen ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum. L. H. Koetsveld Ondergetekende betuigt, ook namens vrouw en kinderen, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen, voorlieden en collega's voor de vele blijken van belangstelling, de cadeaus en de bloemen, die hij bij zijn 25-jarig jubileum mocht ont vangen. D. Kramer Mede namens vrouw en kinderen betuig ik mijn hartelijke dank, voor de vele blijken van belangstelling, de bloemen en de cadeaus ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum. A. C. de Man Mede namens mijn vrouw en kinderen betuig ik mijn harte lijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor de belangstelling, de bloemen en de cadeaus ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum. J. I. Montagne Langs deze weg betuig ik, ook namens mijn vrouw en kinde ren, mijn hartelijke dank aan allen, die medegewerkt hebben de dag van mijn 25-jarig jubileum tot een onvergetelijke te maken. J. Pappers Mede namens zijn echtgenote en kinderen betuigt onder getekende zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's van de vereniging „De Pijp" voor de blijken van belangstelling en de cadeaus ter gelegenheid van zijn 25- jarig jubileum. J. L. v. Rutten Mede namens mijn vrouw en kinderen betuig ik mijn harte lijke dank aan directie, chef, bazen en collega's voor de bloemen en de cadeaus, ontvangen ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum. J. Schafthuizen Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw en kinderen, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en het jubileum fonds voor de bloemen en de cadeaus onder couvert bij zijn 25-jarig jubileum. C. A. Scholte Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, zijn harte lijke dank aan directie, chefs, bazen, voorlieden en collega's voor de belangstelling en de geschenken, ontvangen bij zijn 25-jarig jubileum. A. v. d. Sloot Mede namens mijn vrouw en kinderen betuig ik mijn harte lijke dank aan directie, bazen, onderbazen, collega's en leden van „De Pijp" voor de prachtige bloemen en de cadeaus onder couvert bij mijn 25-jarig jubileum. A. Spiering Mede namens mijn vrouw en kinderen, betuig ik mijn harte lijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor de belangstelling, de prachtige bloemen, de geschenken en de cadeaus onder couvert ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum. J. Verhoeven Hiermede betuigt ondergetekende, ook namens vrouw en kinderen, zijn hartelijke dank aan allen die meegewerkt hebben, de dag van zijn 25-jarig jubileum tot een onver getelijke te maken. K. dc Vries

Wilton Fijenoord Nieuws | 1963 | | pagina 29