p ^NIEUWS 28 Hiermede betuigt ondergetekende, ook namens zijn vrouw en kinderen, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor de vele blijken van belangstelling bij zijn 25- jarig jubileum. S. A. v. d. Waal Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, zijn harte lijke dank aan Bedrijfsleiding, bazen, onderbazen, voorlieden en oud-collega's voor de mooie cadeaus ontvangen bij het verlaten van het bedrijf wegens het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd. S. S. Brunia Mede namens mijn vrouw hartelijk dank aan allen voor de belangstelling en de cadeaus ontvangen bij het afscheidnemen van W.F. in verband met het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd. J. D. Hansier Hiermede betuig ik, ook namens mijn vrouw en kinderen, mijn hartelijke dank aan directie, chefs, collega's en de tuin lieden voor de betoonde belangstelling, de cadeaus en de bloemen, ontvangen bij mijn afscheid wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. A. Kreuk Mede namens mijn vrouw hartelijk dank aan chefs, bazen en collega's voor de geschenken onder couvert, welke ik mocht ontvangen bij mijn vertrek wegens het bereiken van de 65- jarige leeftijd. J. C. Meijdam Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw en kinde ren, zijn hartelijke dank aan chefs, bazen, collega's en aan de vele vrienden van de afd. Electrotechniek, Delfshaven, voor de prachtige cadeaus, de bloemen en de hartelijke woorden bij zijn afscheid wegens het bereiken van de pensioenge rechtigde leeftijd. H. C. Offerman Langs deze weg betuig ik, mede namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank aan bazen en collega's voor het cadeau, de woorden mij toegesproken en de belangstelling bij mijn af scheid wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leef tijd. G. Pappers Langs deze weg betuig ik, mede namens mijn echtgenote, tïiijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen, voorlieden, collega's en de leden van „De Krukas" voor de cadeaus, welke ik mocht ontvangen ter gelegenheid van mijn afscheid wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. P. M. van Potten Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw en kinde ren, zijn hartelijke dank aan chefs, bazen, voorlieden, collega's en de leden van „De Pijp" voor het cadeau onder couvert, de mooie bloemen en de belangstelling bij zijn afscheid wegens het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. J. Sinnema M. J. AALBERTS mach. houtbewerker 25 jaar J. HARTKOORN fitter 25 jaar L. H. VAN KOETSVELD klinker 25 jaar H. DE SNOO vormer 25 jaar

Wilton Fijenoord Nieuws | 1963 | | pagina 30