Stichting Pensioenfonds Wilton-Fijenoord De verplichte bijdragen aan de Stichting Pensioenfonds Wilton- Fijenoord hebben in het verslagjaar 1.116.500,- bedragen. Ter vergoeding van verliezen als gevolg van het toetreden van vele deelnemers, onder wie een aantal ouderen, werd een extra bijdrage van 350.000,verleend. Het bestuur was als volgt samengesteld: Ir B. Wilton voorzitter C. Keyzer secretaris A. van Berkel J. v. d. Broek D. Vermeulen Stichting Studiefonds Wilton-Fijenoord 1950 Voor het studiejaar 1962/1963 werd aan vier zonen van werknemers een bijdrage verleend in de kosten voor studie aan de Technische Hogeschool te Delft en de Vrije Universiteit te Amsterdam, terwijl aan 26 werknemers een uitkering werd verstrekt voor cursusgelden, enz. In totaal is in 1962 aan bijdragen verleend een bedrag van 7.786,59. Het bestuur was als volgt samengesteld: C. J. A. van Daalen voorzitter en na diens vertrek op 31 mei: Ir B. Wilton voorzitter C. Keyzer secretaris J. Boot W. de Vries Afdelingsziekenkas Het bestuur, hetwelk gelijkelijk is samengesteld uit werkgevers- en werknemersvertegenwoordigers, kwam regelmatig bijeen. Voor de werknemersbestuursleden had in de loop van het jaar een verkiezing plaats. Het ziekenpercentage was over het gehele jaar gemiddeld 6 tegen 4,3 in 1961, waardoor de premie ad 3,5 welke voor een gelijk deel door de werknemers en de onderneming wordt gedragen, niet toereikend bleek om de meerdere uitkeringen op te vangen. In verband hiermede werd door het bestuur besloten om de premie van 3,5 op 6,2 te brengen. Het bestuur was als volgt samengesteld: Ir B. Wilton voorzitter Ir H. Roels secretaris K. Gomes A. J. den Hond W. G. T. van Arkel H. J. Corpeleyn, per 1-9-1962 na gehouden verkiezing opgevolgd door: G. Sterkman K. Hamelink T. Kuypers Willy Wilton-Fonds In totaal heeft het Willy Wilton-Fonds in 1962 een bedrag van 46.721,73 uitgekeerd. Naast de vergoedingen voor versterkende middelen, verlet, reiskosten, verpleegkosten, enz. kwam hiervan een 18

Wilton Fijenoord Nieuws | 1963 | | pagina 20