Afdeling Maatschappelijk Werk Het aantal personen, dat in 1962 voor diverse problemen de hulp van de afdeling Maatschappelijk Werk inriep, is in vergelijking met het aantal in 1961 gestegen. Halverwege het jaar werd door het bestuur van het Willy Wilton-Fonds, in samenwerking met de afdeling Maatschappelijk Werk, besloten een nieuwe financiële regeling te treffen met de diverse instellingen voor gezinsverzorging in Rotterdam, Schiedam, Vlaardingen en het Westland. Bij deze regeling wordt iedere werknemer die hulp van een gezinsverzorgingsinstelling inroept met betrekking tot de kosten aangeslagen op basis van het inkomen. Veertig procent van deze kosten komen voor rekening van de werknemer en 60 voor rekening van het Willy Wilton-Fonds. Wilton-Fijenoord Nieuws Ons personeelsorgaan herdacht aan het einde van het jaar het 25-jarig bestaan. In een nummer, waarin grepen uit de geschiedenis van het blad in chronologische volgorde zijn vermeld, deed de redactie mededeling van dit feit. De vele evenementen, die in het afgelopen jaar in het bedrijf plaats hadden, zijn in de jaargang 1962 uitvoerig beschreven. W.F.-bedrijfsjournaal Het gehele personeel, zomede de oud-werknemers, werden wederom in de gelegenheid gesteld onze bedrijfsfilm over 1961 te zien. Hiervoor werden 21 avonden voor het personeel belegd en 4 contact-middagen voor de oud-werknemers gehouden. Jubilea Het aantal jubilarissen was in het afgelopen jaar groter dan immer tevoren. In totaal hebben 228 leden van het personeel een jubileum gevierd. 217 werknemers waren 25 jaar, 10 werknemers 40 jaar en 1 werknemer 50 jaar in dienst van de onderneming. In de maandelijkse bijeenkomsten, waarbij ook de echtgenoten van de jubilarissen aanwezig jubileumviering 23

Wilton Fijenoord Nieuws | 1963 | | pagina 25