*v*V Culturele dagen De drie culturele dagen voor jeugdige werknemers werden wederom in de jeugdherberg „Het Putven" te Chaam doorgebracht. De dagen werden onder leiding van enkele leden van de Personeelsdienst gevuld met sport en spel, lezingen, excursies en film en hebben zeker aan de gestelde verwachtingen beantwoord. Oud-werknemers Voor de oud-werknemers is er in de zomer wederom een ééndaagse boot- en busreis georganiseerd. Om alle oud-werknemers hieraan te doen deel hebben, moest deze tocht driemaal worden herhaald. Gedurende de wintermaanden werden enkele contactmiddagen gehouden, waaraan de meeste gepensioneerden hebben deelgenomen. Steeds opnieuw blijkt, dat deze mogelijkheid tot onderling contact in een behoefte voorziet. Bezichtiging t.t.s. „Vitrea" Op een zaterdagmorgen kort vóór de oplevering van het voor rekening van Shell Tankers N.V. te Rotterdam gebouwde turbinetankschip „Vitrea" heeft een groot deel van het personeel dit schip bezichtigd. Aktie „Open het dorp" Ten behoeve van deze aktie is door directie en personeel een bedrag van 16.738,35 bijeengebracht, terwijl daarenboven de inzameling in de Bedrijfsschool nog 282,- opbracht. Vakantiecentrum „Heidebad" Ook in 1962 was het aantal personeelsleden, dat met hun gezin hun vakantie in „Heidebad" doorbracht, weer groot. De vraag is altijd nog groter dan de voor ons personeel beschikbare gelegenheid, zodat vele aanvragen moesten worden afgewezen. Aan 201 werknemers met hun gezinnen kon een huisje worden toegewezen, terwijl daarnaast nog meer dan 100 leden van het personeel in pension zijn gegaan of een tent hebben gehuurd. 25

Wilton Fijenoord Nieuws | 1963 | | pagina 27