JUBILEA JUBILEA JUBILEA Op vrijdag, 31 mei j.l., huldigde de heer ir O. J. van der Vorm de jubilarissen van deze maand. Het was een mooie voorjaarsdag met een stralend zonnetje, hetgeen het feestelijk aanzien van de can- tine nog verhoogde. In deze lentesfeer heette de heer Van der Vorm de jubilarissen, onder wie 2 jubilaressen, van harte wel kom. Het is spijtig, aldus spreker, te moeten consta teren, dat één van de jubilarissen niet aanwezig kan zijn vanwege een ongeval, dat haar is overkomen. Maar ook zij zal niet worden vergeten, want 25 dienstjaren is het herdenken wel waard. Het is vandaag, zo gaat de heer Van der Vorm ver der, een betekenisvolle dag, niet alleen voor u, maar zeer zeker ook voor het bedrijf. Het is daarom juist enige ogenblikken stil te staan bij het bereiken van een aantal mijlpalen, ivaarbij een heel stuk mensen levenis betrokken. Deze mijlpalen tesamen beteke nen voor IV.F. 410 dienstjaren en dat maakte op de Natuurlijk betrok de heer Van der Vorm ook de da mes in de hulde, die hun echtgenoten te beurt viel. Zij immers vormen het thuisfront; zij zijn de reserves op de achtergrond, die zo heel belangrijk, zo niet on misbaar zijn. Tenslotte worden de jubilarissen door spreker één voor één gelukgewenst, waarbij blijkt, dat velen van hen heer Van der Vorm grote indruk. Immers, wat een tijd en werkkracht is hiermede aan het bedrijf gege ven. Als men aan het begin van een loopbaan staat, heeft men wel eens moeite met de uitdrukking ,,Een mens z'n werk is een mens z'n leven"maar als men ouder wordt, gaat men dit veel beter begrijpen. Men kan zich bij een jubileum nog al eens moeilijk reali seren, dat men al zoveel jaren in het bedrijf mee draait. in de Machinefabrieken werkzaam zijn. Hiér is het een weerzien, daar een hernieuwde kennismaking, maar steeds is er voor ieder die persoonlijke, warme belangstelling, die maakt, dat men zich één voelt met het bedrijf. Na het gezellige kopje koffie en de felicitaties van chefs en collega's, is ook deze huldiging weer verle den tijd en gaat men vol goede moed op weg naar nieuwe mijlpaal. Y. D. 14

Wilton Fijenoord Nieuws | 1963 | | pagina 16