Ter verbetering van de efficiency in ons bedrijf zullen de hieronder volgende organisatorische wijzigingen op de daarbij vermelde data van kracht worden Met ingang van 1 juli 1963: WERF ROTTERDAM. Om dit bedrijfsonderdeel te maken tot een meer zelfstandige reparatie-eenheid die, evenals de afde ling Reparatie Schiedam, ressorteert onder de be drijfsdirecteur Reparatie, de heer C. H. Meeuwisse, zijn enige organisatorische wijzigingen noodzakelijk. 1) Het beheer over de machinefabriek op de werf Rotterdam (exclusief geschutafdeling en smederij) zal op die datum van afdeling Algemene Werktuig bouw worden overgenomen door afdeling Reparatie. De heer J. W. van Daalen zal in de functie van assistent-bedrijfsleider de leiding van deze machine fabriek op zich nemen. Hij ressorteert als zodanig onder de bedrijfsleider Reparatie Werktuigbouw werf Rotterdam, de heer J. C. Groen. De aanduiding „loonafdeling 4l-Rotterdam" zal dan worden gewijzigd in „loonafdeling 67". 2) De Nieuwbouwafdelingen 03 Branders 04 Boorders 05 Lassers 10 Timmerlieden 13 Scheepmakers 24 Schilders 27 Stellingmakers 23 Metselaars voor zover geregeld werkzaam op werf Rotterdam, zullen met ingang van genoemde datum behoren tot afdeling Reparatie-Rotterdam. 3) De werknemers van de Bedrijfsdienstafdelingen op werf Rotterdam, behalve magazijn, expeditie en beveiliging komen per 1 juli eveneens onder be drijfsleiding Reparatie-Rotterdam te ressorteren. Met ingang van 1 augustus 1963: voornamelijk in de BEDRIJFSDIENST-Schiedam zullen de hieronder gestelde organisatorische wijzi gingen van kracht worden: 1) Het contact met en het toezicht op de schoon maakbedrijven, die in onze opdracht kantoren en andere bedrijfsruimten schoonmaken en de ramen wassen, voorzover thans ressorterend onder de af deling Personeelsdienst, worden met ingang van bovengenoemde datum verzorgd door de afdeling Bedrijfsdienst. 2) De Terreindienst, inclusief het onderhoud van de kleedlokalen (afdeling 86 - Bs Dingemans) wordt ingaande dezelfde datum losgemaakt van de Maga zijndienst en toegevoegd aan de afdeling Beveili ging- 3) De werkzaamheden onder 1. en de afdeling on der 2. worden als onderdeel van de afdeling Bevei- üging (chef de heer C. Landzaad) geplaatst on der leiding van de heer J. Visser. 4) De onder de heer J. Slieker, bedrijfsdienst, res sorterende afdelingen Centraal Gereedschapmaga zijn (afd. 82) en Gas- en Zuurstofdienst (afd. 51) zullen tezamen met de Magazijndienst (de heer A. E. Hazenbroek) een onderafdeling van de Be drijfsdienst vormen. De heer J. Slieker zal zich, gezien het feit dat de heer A. E. Hazenbroek volgend jaar de pensioen gerechtigde leeftijd bereikt, geleidelijk met de werkzaamheden van de laatste vertrouwd maken en na diens pensionering als Chef van de gecombi neerde afdeling fungeren. De heer J. Broeder blijft, nadat de heer J. R. Hek- kema op 1 augustus a.s. de pensioengerechtigde leeftijd heeft bereikt, als sous-chef Magazijndienst de heer Hazenbroek terzijde staan en zal later als sous-chef tevens plaatsvervangend voor de heer Slieker optreden. Naast het technische (onderhouds)-deel zal de Bedrijfsdienst gevormd zijn uit drie onderafdelin gen t.w. Expeditie, Magazijnen en Beveiliging/ Terreindienst, waarvan de respectievelijke chefs rechtstreeks ressorteren onder Hoofd Bedrijfsdienst, de heer H. van Oostrom Soede. Met ingang van 1 januari 1964: De afdeling VERZINKERIJ (afd. 58), chef de heer Slieker en nu deel uitmakend van de Bedrijfs dienst zal op genoemde datum gevoegd worden bij Nieuwbouw en geplaatst worden onder leiding van de heer D. A. van Woerkom, chef Fitterij NB. Deze zal dan chef zijn van zowel Fitterij NB (afd. 33), als van de Verzinkerij/Straalinrichting (afd. 57/58). DE DIRECTIE 15

Wilton Fijenoord Nieuws | 1963 | | pagina 17