VERENIGING fli DANKBETUIGINGEN Afdeling Handbal De sportuitwisseling tussen onze afdeling en de vereniging Blau-Weiss uit Löhne, Duitsland, is een groot succes geworden. Wij hebben onze gasten, die bij onze leden privé ondergebracht waren, tijdens de Paasdagen een goed en aantrekkelijk programma kunnen aanbieden. Vol lof waren zij vooral over de Spido-rondvaart door de Rotter damse havens, het bezoek aan onze werf en de bustocht naar Scheveningen. Met Pinksteren hebben wij met een 40-tal leden een tegenbezoek aan deze vereniging gebracht, 's Zaterdagsmorgens vertrokken wij stipt op de aangegeven tijd en via Arnhem gingen wij bij Denekamp de grens over. Twee minuten voor de opgegeven tijd, n.l. twee minuten voor drie, waren wij in Löhne. Een woord van lof voor de perfecte organisatie aan het adres van de Kontakt- en Pro- pagandakommissie is hier wel op zijn plaats. Wij zijn in het kleine plaatsje Löhne zeer hartelijk ontvangen. Na eerst toegesproken te zijn door de voorzitter van de vereniging Blau-Weiss, werden wij welkom geheten namens het Gemeentebestuur en wel door de burgemeester in hoogsteigen per soon. Onze vereniging was de eerste buitenlandse, welke een driedaags bezoek bracht en de burge meester was hierover zeer verheugd. Wij hebben hier geen scheepswerf waar men onder een schip kan staan, ging de burgemeester verder, maar wel een mooie omgeving en wij hopen dat u hier veel van zult genieten. Onze vereniging heeft inderdaad genoten, en van de omgeving, én van de gastvrij heid. Na dit officiële gedeelte werd ons namens het Gemeentebestuur een koffietafel aangeboden. De nieuwe sporthal, waarin boven een ruimte is, waar wij 's avonds zaalhandbal speelden en waarin beneden een prachtig zwembad is, is iets wat wij hier in Holland jammer genoeg nog niet hebben. De zaalhandbal wedstrijden werden door onze da mesteams gewonnen, maar de beide herenteams moesten met een nederlaag genoegen nemen, 's Zondags waren er veldwedstrijden, waarbij ook een vereniging uit Keulen aanwezig was. Wederom werden de wedstrijden in een zeer prettige verstand houding gespeeld. De dames boekten opnieuw alle winst en ook de heren zagen kans om een wedstrijd in winst om te zetten. Bij zo'n uitwisseling zijn de uitslagen van de wedstrijden echter niet belangrijk, de hoofdzaak is, dat wij onze eerste buitenlandse tocht zeer geslaagd kunnen noemen, 's Maandags avonds vertrokken wij weer uit Löhne en het dag licht van de dinsdag was al goed zichtbaar, toen wij weer in Schiedam arriveerden. Het Bestuur. Voor de vele blijken van belangstelling, betoond bij het overlijden van haar echtgenoot, betuigt ondergetekende haar oprechte dank. Mevr. VAN DIEST. Ondergetekende betuigt, mede namens dochter en verdere familie, haar op rechte dank aan directie, chefs en col lega's van de draaierij Rotterdam, voor de vele blijken van deelneming, be toond bij het plotseling overlijden van haar echtgenoot. Mevr. NIJENHOFF-DE KOSTER. Voor alle blijken van belangstelling en de cadeaus ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum, mede namens vrouw en kinderen, hartelijk dank aan direc tie, chefs, bazen en collega's. J. v. d. BERG. Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw en kinderen, zijn dank aan directie, chef, bazen, voorlieden en personeel voor de geschenken bij zijn 25-jarig jubileum. J. W. v. d. BERG. Hiermede betuig ik, mede namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank aan direc tie, chefs, bazen en collega's voor de bloemen, de geschenken onder couvert en de vele blijken van belangstelling bij mijn 25-jarig jubileum. L. A. CHAIGNEAU. Mede namens zijn vrouw betuigt on dergetekende zijn hartelijke dank aan directie, chef, bazen en Jubileumfonds Electrische Werkplaats voor de cadeaus ter gelegenheid van zijn 25-jarig ju bileum. A. v. d. GAAG. Hierbij betuig ik, mede namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank aan direc tie, chefs, bazen en collega's voor de fraaie bloemen, welke ik mocht ont vangen bij mijn 25-jarig jubileum. J. v. d. GRAAF. Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank aan directie, chefs en collega's voor de cadeaus, de bloemstukken, de fruitmand en de belangstelling bij mijn 25-jarig jubileum. Mevr. C. E. LAUWERS-VERWAAIJEN. 27

Wilton Fijenoord Nieuws | 1963 | | pagina 29