JUBILEA JUBILEA JUBILEA PERSONALIA AI heeft het dan ook dagen geregend en moesten vele vakantiegangers voortijdig huiswaarts keren, op de dag van de jubilea-viering stond een stralen de zon aan een strak blauwe hemel. Het weer had ook zijn invloed doen gelden op de mensen, want er hing een gezellige sfeer in de kantine van het hoofdkantoor, waar deze maand vele jubilarissen met hun echtgenoten bijeen waren om door het directielid ir A. Meijer te worden gehuldigd. De feestelijkheden kunnen - letterlijk en figuurlijk - nog zo zonnig zijn, toch drijft er wel eens een gebruik te maken van de meest ingewikkelde machi nes en nieuwe werkmethoden. Door hun aanpassing en ambitie hebben zij het bedrijf gemaakt tot wat het nu is. De heer Meijer wilde niet nalaten ook de dames een pluimpje te geven voor het werk achter de schermen. Dat dit wel verdiend was, bleek uit een opmerking van één van de jubilarissen, n.l. dat h'j „gewoon soldaat" is en zijn vrouw „de gene raal". Even blijft spreker nog stilstaan bij het feit, dat twee jubilarissen helaas niet aanwezig kunnen zijn wegens ziekte. Maar ook deze medewerkers wor den beslist niet vergeten op deze belangrijke dag. Hierna wordt overgegaan tot het uitreiken van de vererende getuigschriften en de persoonlijke felicita tie van de heer Meijer. Tot slot wenst hij allen een heel plezierige dag toe, waarna het tijd is om gezellig een kopje koffie te drinken. 5 september 1963 Y. D. wolk voor de zon, die een schaduw achterlaat. Het zijn dan ook de „ouwe getrouwen" waar ir Meijer een beroep op doet en hun medewerking vraagt om de zaken rustig en kalm te bekijken. Spreker meent, dat we allen toch trots zijn op ons bedrijf; het aantal jubilarissen is steeds vrij groot, wat toch ook als een bewijs mag worden gezien dat er onge twijfeld vele aantrekkelijke kanten zitten aan een dienstverband met W.F. Spreker dankt de jubilarissen voor het vele werk, dat zij in de afgelopen jaren hebben verzet ten be hoeve van het bedrijf, dit temeer daar zij door de snelle ontwikkeling in de techniek ook moesten leren In verband met het bereiken van de pensioenge rechtigde leeftijd is op onderstaande data eervol ont slag verleend aan: K. Droog el. monteur M. Kraayeveld brander WBrand ijzerwerker G. Koens schipper C. v. Kooten aut. lasser 24-8-1963 13-9-1963 14-9-1963 20-9-1963 27-9-1963 B. A. Strasters sous-chef tekenk. Sb. 30-9-1963 K. Kok onderbaas afd. el. lassers 30-9-1963 H. W. v. Mastrigt vormer 7-10-1963 A. Mak aanhouder 11-10-1963

Wilton Fijenoord Nieuws | 1963 | | pagina 15