In memoriam WILLY WILTON-FONDS Ontvangsten: 488,30 Schiedam 95,90 Rotterdam 15,05 Fijenoord 599,25 totaal (opbrengst verkoop klein materiaal) Uitgaven: In de maand augustus werd aan 51 leden van ons personeel in totaal 3158,33 uitgekeerd. COLLECTIEVE ONGEVALLENVERZEKERING VOOR HET PERSONEEL Helaas dagelijks worden wij via pers en radio ge confronteerd met een steeds toenemend aantal verkeers- en bedrijfsongevallen, dikwijls met dode lijke afloop. Dit heeft bij velen de behoefte doen gevoelen een verzekering af te sluiten, welke de fi nanciële nadelen bij eventueel overlijden of blijvende invaliditeit tengevolge van een ongeval zo goed mo gelijk opvangt. Ook bij ons personeel is de wens tot het sluiten van een dergelijke verzekering naar voren geko men. Weliswaar komen ongevallen in dienstver band in aanmerking voor uitkering krachtens de Ongevallenwet, maar hierdoor wordt de behoefte aan een direct opeisbare som geld bij overlijden of intredende invaliditeit niet gedekt. In verband hiermede, zijn wij bereid onze bemid deling te verlenen om te geraken tot een collec tieve verzekering tegen persoonlijke schade bij ongevallen, zulks tegen o.i. binnen ieders draag vermogen liggende kosten. Thans bestaat voor al onze werknemers de moge lijkheid om collectief een ongevallenverzekering bij Lloyd's te Londen af te sluiten. Deze verzeke ring geldt zowel in als buiten beroep over de ge hele wereld, waarbij het risico van vliegen als pas sagier in lijn-, charter- en taxitoestellen is begre pen, inclusief transoceanische vluchten, alsmede berijden van autobussen, automobielen, trucks, trac toren, kranen, lorries, motorrijwielen, scooters, bromfietsen, fietsen enz., als bestuurder, inzittende of (duo) passagier (evenwel niet bij deelneming aan races). Voorts verleent zij dekking voor praktisch alle overige ongevallen, zoals verkeers- en bedrijfs ongevallen en ook die, opgelopen tijdens sportbeoe fening en tijdens herhalingsoefeningen in vredes tijd. Uitgesloten zijn ongevallen door oorlog, zelfmoord, misdadige handeling door de verzekerde, drankmis bruik, opzettelijke zelfverwonding, moedwillig blootstellen aan bijzonder gevaar, tenzij om mensen 12-8-1963 J. W. Buurman 69 jaar ovenist oud-werknemer, ca. 31 dienstjaren. 13-8-1963 K. Klink 73 jaar scheepmaker oud-werknemer, ca. 15 dienstjaren. 15-8-1963 B. Timmerman 87 jaar koperslager oud-werknemer, ca. 43 dienstjaren. 21-8-1963 A. Jellema 67 jaar vormer oud-werknemer, ca. 14 dienstjaren. 3-9-1963 J. J. Andersson 55 jaar gritstraler, ca. 20 dienstjaren. 3-9-1963 B. Nobel 77 jaar kalefater oud-werknemer, ca. 30 dienstjaren. Met leedwezen geven wij kennis van hun over lijden. Hun nagedachtenis zal door ons in ere gehouden worden. 20

Wilton Fijenoord Nieuws | 1963 | | pagina 22