VERENIGING AFDELING O. EN A. De lidmaatschapskaarten voor het seizoen 1963/'64 zijn inmiddels aan de leden uitgereikt. De programma's zullen maandelijks in het W.F.- Nieuws worden opgenomen. Belangrijk: In alle zalen zijn nog plaatsen vrij; bent u dus nog geen lid van de afdeling O. en A. dan even een be richtje aan één der bestuursleden en wij schrijven u gaarne als lid in tegen een contributie van 1, per maand, voor welk bedrag u voor twee personen de voorstellingen kunt bijwonen. Programma oktober 1963. Filmavond. Voor de pauze: Tiare Tahiti, kleurenfilm met o.a. James Mason en John Mills. Deze film onthult de schoonheid van de Stille Zuidzee. Na de pauze: Tanze mit mir in den Morgen, kleu renfilm met o.a. Gerhard Wendland en Paul Hör- biger. Een hartverwarmende liefdesstory met we reldbekende melodieën, o.a. zingt Gerhard Wend land zijn topschlager. AFDELING ZWEMMEN Aan de leden, die van het zaterdag-clubuur (12 tot 13 uur) gebruik maken, wordt medegedeeld, dat dit clubuur met ingang van 5 oktober 1963 wordt verplaatst naar de vrijdagmiddag en wel van 17.15 tot 18.15 uur. J De clubuurwisseling voor de kinderen, die elemen tair zwemonderwijs genieten en van welke veran dering reeds aan de ouders per circulaire kennis werd gegeven, zal vanaf de eerste week van oktober doorgang vinden. Aangezien ons verenigingsjaar t/m 31 december loopt, wijzen wij onze leden er op, dat het lid maatschap alleen in de maand december kan wor den opgezegd. In bijzondere gevallen, zoals lang durige ziekte, studie en beëindiging van het dienst verband, kan ook in andere maanden worden opgezegd. Voorts vragen wij u ons uw opzeggingsbrief, indien mogelijk, in het begin van de maand te zenden en tegelijkertijd uw lidmaatschapskaart (zonder foto) van het lopende jaar bij te voegen. Zonder inle vering hiervan is afschrijving niet mogelijk. Corres pondentie te zenden aan de heer S. J. Faber, Afdeling Rekenkamer. Op 9 november a.s. wordt er een wedstrijdavond georganiseerd in het Sportfondsenbad waar o.a. bij de heren de „Van Otterloo"-trofee wordt ver- zwommen en bij de jongens en meisjes van 12 en 13 jaar de finale plaats vindt om resp. de „Bob Zondag"- en „Oom Arie"-beker. Op deze avond zal er voor het eerst gezwommen worden voor het diploma Geoefend Zwemmer. Zoals u waarschijnlijk weet zijn er door de K.N.Z.B. nieuwe eisen gesteld aan alle zwemdiploma's en hebben deze diploma's ook andere namen gekregen. Het diploma „Geoefend Zwemmer" staat ongeveer gelijk met het vorige diploma II. Bij voldoende deelname zal ook de familie-esta fette weer in ere hersteld worden. U kunt zich hiervoor opgeven bij Mej. M. den Held, Lekstraat 72 b, Schiedam. Het programma ziet er als volgt uit: 1. 25 meter schoolslag meisjes 10 en 11 jaar 2. 25 meter schoolslag jongens 10 en 11 jaar 3. Diploma „Geoefend Zwemmer" 4. 50 meter vrije slag meisjes 12 en 13 jaar „Oom Arie"-beker 5. 50 meter vrije slag jongens 12 en 13 jaar „Bob Zondag"-beker 6. 100 meter vrije slag dames 7. 25 meter rugslag meisjes 10 en 11 jaar 8. 25 meter rugslag jongens 10 en 11 jaar 9. 3 X 50 meter wisselslag pers. heren „Van Otterloo"-trofee 10. 50 meter vlinderslag dames 11. Polowedstrijd 12. Figuurdrijven. Onze wedstrijdleden worden verzocht om zoveel mogelijk in te schrijven, ook al is het niet de slag die zij het beste zwemmen. Wij verwachten, vooral bij de 50 meter vlinder slag dames, een groot aantal deelnemers (sters). 26

Wilton Fijenoord Nieuws | 1963 | | pagina 28