BEDRIJFSSCHOOLNIEUWS CALCULATOR, Reparatie Werktuigbouw ZETTER of ZETTER-DRUKKER JONGSTE BEDIENDE WF NORMEN Wilton-Fijenoord vertegenwoordigd op de Nationale Onderwijs Tentoonstelling in de Ahoy- en Energiehallen te Rotterdam. Op de Nationale Onderwijs Tentoonstelling, die op vrijdag 3 april door Z.E. Mr. Bot, Minister van Onderwijs, Kunsten en Wetenschappen werd ge opend, was de Bedrijfsschool ook vertegenwoor digd met een stand. De stand, die u hiernaast ziet afgebeeld, kwam tot stand door de samenwerking van de leraren van de school met de heerCrepin van de Tekenkamer en de afdeling Fotografie. De opbouw en het schilderwerk werd verzorgd door onze leerling-scheepsbeschieters. Meetcursus De eerste Bemetel-meetcursus voor de leerlingen van de afdeling Machinale Bewerkingen is beslo ten met het meetexamen, afgenomen door drie Bemetel-functionarissen. Het examen bestond uit een schriftelijk gedeelte, waarin 15 vragen beantwoord moesten worden en een practisch gedeelte, waarin de candidaten pl.m. 4 uur aan de tand of liever aan de vingers gevoeld werden. Het resultaat was bemoedigend. Vijftien van de zestien candidaten konden worden gediplomeerd. Van harte proficiat! De geslaagden zijn: H. C. Ausems J. de Bleyser H. C. Bruinse A. v. Bochove A. G. Godding J. A. Kieboom C. v. Kapel L. P. Noordzij A. L. v. Leeuwen H. Visser P. Lubbers P. A. J. v. Vliet W. L. Pelkman L. L. J. v. d. Water A. M. Sala Paas-schoolvoetbaltoernooi. Drie voetbalelftallen van de school namen deel aan het jaarlijkse schoolvoetbaltoernooi. Met wisselend succes werd door de jongens enthou siast partij gegeven. Het eerste elftal werd door de aloude tegenstander, de W. de Zwijger-Ulo, uitge schakeld voor de halve finale. Het tweede elftal ein digde in haar poule op de derde plaats. Het derde elftal bracht het op de tweede plaats. V. Bijeenkomst Ploegleiders. De 45 leerlingen, die dit jaar als ploegleider zullen fungeren in het Zomerkamp te Esbeek, zijn op 8 april bij elkaar geweest om de taken en het pro gramma te bespreken. Naast een forum, bestaande uit „kampleiders", dat tot laat in de avond vele vragen te beantwoorden kreeg, liet de heer De Jong van de Outward Bound- school te Renesse een film zien over de activiteiten van de Outward Bound School. Onder onze personeelsleden worden gegadigden gezocht voor voor de afdeling Reparatie Rotterdam. Deze functionaris zal, na een inwerkperiode, zelfstandig werkzaamheden moeten verrichten op het gebied van tariefcalculatie (voor de afdelingen bankwerkers en fitters) eenvoudige begrotingswerkzaamheden. voor onze Drukkerij. Enige jaren ervaring op dit gebied strekt tot aanbeveling. Zij, die voor bovenstaande functie wensen te worden opgeleid, worden eveneens uitgenodigd te solliciteren. voor de afdeling Rekeningen. (M)ULO of soortgelijke opleiding wordt gewenst geacht. Inlichtingen kunnen worden ingewonnen bij de afdeling Personeelsadministratie. Sinds het verschijnen van het Wilton-Fijenoord Nieuws van maart 1964 zijn de onderstaande bedrijfsnormen van kracht geworden, gewijzigd of vervallen. NIEUWE UITGAVEN Pijpleidingen WF 12.25.12, blad 1 Ongelegeerd stalen lasbochten 90°. Zwa re uitvoering (schedule 40). A U/2 d. WF 12.26.10, blad 1 Ongelegeerd stalen brenzen. 30°, 45°, 60 en 90°. Electric resistance welded. Bevestigingsmiddelen WF 33.13.11, blad l Slotbouten met moer, metrische schroef draad. Uitvoering g, materiaal 4 D. WF 33.23.21, blad 1 Houtdraadbouten met vierkante kop. Uit voering g, materiaal 4 D. WF 33.28.12, blad 1 Kroonmoeren, metrische schroefdraad. Uit voering m, materiaal min. 5 S. WF 33.28.18, blad 1 Kroonmoeren, whitworthsch roef draad. Uit voering m, materiaal min. 5 S. Lagers WF 55.41.02, blad 1 Trekbussen met moer en borgring. Afme tingenserie 02. WF 55.41.03, blad 1 Trekbussen met moer en borgring. Afme tingenserie 03 en 22. WF 55.41.23, blad 1 Trekbussen met moer en borgring. Afme tingenserie 23. VERENIGING WF AFDELING ZWEMMEN Wij delen alle leden mede, dat met ingang van 1 mei a.s. van elke begeleider(ster) van één of meer kinderen voor het betreden van de tribunes (boven èn onder) in het Sportfondsenbad een toe- gangsprijs van 0,30 per keer zal worden geheven. 49

Wilton Fijenoord Nieuws | 1964 | | pagina 51