Vijf jaar vereniging Contact Als ik een ganse dag geen werk had te verrichten, Dan zou dit voor 't bedrijf een feestdag zijn. Nog beter dan 't vervullen van mijn plichten Is het voorkomen van het letsel en de pijn. Zaterdag 23 mei j.l. betekende voor de Oud-Ieerlin- gen Vereniging van de Bedrijfsschool „Contact" dat zij haar 5de verjaardag ging vieren. Dit moest op grootse wijze gaan gebeuren, want zo'n eerste lustrumfeest kan je nu eenmaal niet zonder meer voorbij laten gaan. Naar aanleiding van deze ver jaardag werd er die avond van de 23ste mei dan ook een Contactavond gegeven in de kantine van het hoofdkantoor te Schiedam. De avond werd om acht uur geopend door onze voorzitter de heer A. Broekhoven, die in de eerste plaats een ieder hartelijk welkom heette en in het bijzonder onze directeur de heer ir B. Wilton. Verder waren als genodigden aanwezig de heer W. G. E. Valk, chef der Bedrijfsschool en enige leraren. Na dit welkomstwoord feliciteerde de voorzitter de vereniging met haar 5-jarig bestaan en de voor uitgang die zij boekt wat het ledental en de opkomst der leden op de contactavonden betreft. Een bij zondere felicitatie was bestemd voor de heer H. J. v. d. Nagel die reeds vanaf de oprichting in het bestuur de functie bekleedt van secretaris. Als herinnering en dank werd hem een schilderij over handigd. Ook werd op deze avond ons eerste ere-lid be noemd n.l. de heer W. den Broeder voor de vele diensten die hij de vereniging heeft bewezen in deze vijf jaren. Daarna werd de vereniging, de jubilaris en het ere lid in een korte toespraak door de heer Valk van harte gefeliciteerd. De voorzitter dankte de heer Valk voor zijn harte lijke woorden en kondigde het tweede punt van het programma aan, n.l. de opvoering van het blij spel „De Lieve Dames Groen" op te voeren door de Schiedamse toneelvereniging „Othello". Een zeer komisch en leuk ten tonele gebracht stuk waarin door de heren J. v. d. Harg en B. Vredebrecht als de dames Groen de komische rollen op voortreffe lijke wijze werden vertolkt. Na het toneelstuk werd door de voorzitter aan de dames van „Othello" een boeketje bloemen aange boden en hij dankte de toneelvereniging voor de prettige wijze van samenwerking en de voortreffe lijke opvoering van het toneelstuk. Hierna werd de avond voortgezet met een bal, waarbij de band „The Rocking Silver Strings" zorgde voor pittige en vlotte dansmuziek. Tijdens het bal, wanneer de band even pauzeerde, kwam het komisch-muzikaal duo „Ander Half" het publiek vermaken met zijn werkelijk uitstekend komisch optreden. Na genoten te hebben van een zeer geslaagde en gezellige feestavond werd deze om ongeveer kwart voor twee door de voorzitter gesloten met een ieder, die had medegewerkt aan het tot stand ko men en het slagen van deze jubileumavond, harte lijk te danken en een goede thuiskomst toe te wensen. Het Bestuur. VERBANDMEESTER G.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1964 | | pagina 11