Afscheid leermeester Baart hulpfitter Een groet van de Wilton-Fijenoord Bedrijfsschool aan de opvarenden van ons adoptieschip ,,Videna" Vrijdag 29 mei was het de laatste werkdag voor onze leraar Scheepsbeschieten, de heer WBaart. Tijdens de middag-pauze werd officieel van de heer Baart afscheid genomen. Vit de speeches, die werden afgestoken, ondermeer van de heer Wilton, bleek heel duidelijk welke belangrijke plaats de heer Baart in onze schoolgemeenschap heeft ingenomen. Naast de woorden van lof, die hem werden toege zwaaid, vergezeld van de vele goede wensen, werd de waardering voor zijn werk en zijn vriendschap ook in concreto uitgedrukt. De leerlingen boden tuinstoe len aan, baas De Jong overhandigde namens de T'im merwinkel nog meer tuinmeubilair en de Bedrijfs- school-collegds rondden dit af met een grote tuin parasol. Heer Baart wij wensen u nogmaals het allerbeste toe en wij hopen, dat u nog lang van uw levensavond mag genieten samen met uw vrouw. De komende man, de heer Kegel, wensen wij graag veel succes toe in de taak, die hij op zich genomen heeft. Bedrijfsschool, 11 juni 1964 Personalia In verband met het bereiken van de pensioengerech tigde leeftijd is op onderstaande data eervol ontslag verleend aan: H. Brijs 15-5-1964 J. H. de Kleyn rad. boorder 5-6-1964 A. Snoey koker 5-6-1964 J. H. Klasens bankwerker 12-6-1964 J. J. Keijser koker-hakker 19-6-1964 F. J. Middelburg ijzerwerker 19-6-1964 K. v. Vliet hulpijzerwerker 19-6-1964 J. P. den Hollander stellingmaker 3-7-1964 Evenals vorig jaar ontvingen wij de uitnodiging van Shell Tankers N.V. om het koopvaardij-pro gramma „Het schip van de week" bij te wonen. De ontvangst vond plaats in Grand Hotel „Gooi land", waar ook de voorbereidingen voor de uitzen ding werden getroffen. Na de uitstekende lunch, die werd aangeboden door Shell Tankers, werden we met bussen naar de studio van de Wereld-om roep gébracht, die het programma de ether in stuurde. Teddy Scholte, de bekende gastvrouwe, maakte aan de luisteraars bekend, wie de groeten zouden uit spreken en vermeldde daar ook ons groepje bij, de heer Schaap, als adoptieleider en 3 leerlingen van de school. Teddy Scholte, memoreerde ook, dat de Bedrijfsschool deze maand haar 40-jarig bestaan zou vieren en dat dit diverse festiviteiten met zich mee zou brengen. De groet, die namens de Bedrijfsschool werd uitge bracht luidde: „Namens de Wilton-Fijenoord Bedrijfsschool te Schiedam groeten wij de opvarenden van de „Videna" in het bijzonder mevrouw Sohouten. Har telijk dank voor uw prettige brieven. Wij wensen u goede vaart en behouden thuiskomst.'' Na de uitzending werden wij weer keurig aan het station afgeleverd, na een interessante en fijne dag te hebben meegemaakt. Hartelijk dank, Shell Tankers N.V., dat u ons in staat stelde dit te kunnen mee maken. A. Schaap, adoptieleider. 'USSEN WT SCHIP EN ONS ONTSTOND (N BMDKB JEUGD EEN HECHT VERBOND MCH1SBAM »ÏO»IjrSSCHOOt iltmui taOO WI&TOR WJMOOIIB 14

Wilton Fijenoord Nieuws | 1964 | | pagina 16