JBILEAJUBILEAJUBILEAJUBILEAJUBILEA JUBILEA Hoewel bij het lezen van de „spiekbriefjes" men bijna altijd de opmerking vindt, dat er gewerkt is tot volle tevredenheid van de superieuren, twijfelt de heer Woltjer er niet aan dat er heus ook wel eens minder prettige belevenissen waren. Toch kan men, als men het leven van de jubilarissen nagaat, als directie dankbaar zijn voor wat er in de afge lopen jaren is gedaan. Allen hebben op hun eigen wijze geleefd en meegewerkt aan de opbouw van het bedrijf. Zij kunnen zien wat er in de loop der jaren veranderd is en welke uitbreidingen er heb ben plaatsgevonden. Het blijkt, dat naast het werk in het bedrijf, ook in de vrije tijd veel gedaan werd voor de gemeen schap. Ook dit kan ons alleen maar met dankbaar heid vervullen, aldus de heer Woltjer. Na deze inleidende woorden ging de heer Woltjer over tot het uitreiken van de jubileumspelden, ge tuigschriften en cadeaus onder couvert. Daarbij richtte hij zich het eerst tot de heren Moor en Schriek, die hun 40-jarig jubileum vierden. Beiden zijn indertijd hun werkzaamheden bij Fijenoord begonnen. Vervolgens kwamen de 25-jarige jubilarissen aan de beurt. Voor ieder van de jubilarissen had de heer Woltjer een persoonlijk woord en ook de dames wer den uitgenodigd naar voren te komen; zij hebben im mers ook de lasten en lusten van het bedrijf moeten ondervinden. Mevrouw Moor kon helaas wegens ziekte niet aanwezig zijn. Na afloop van dit meer officiële gedeelte van de jubileumviering wenste de heer Woltjer de jubi larissen nog een paar prettige dagen toe en sprak hij de hoop uit, dat zij daarna weer met nieuwe moed en een frisse geest aan het werk zouden kun nen gaan. v. d. K. 7

Wilton Fijenoord Nieuws | 1964 | | pagina 9