JUBILEA JUBILEA JUBILEAJUBILEA Het is voor werknemers, die niet direct contact hebben met de directie wel eens moeilijk om aan te nemen, dat de directieleden een overvol programma hebben. Maar al te vaak ziet men de directeur als iemand, die achter een groot bureau gezeten ieder een in het bedrijf bevelen geeft. Die gedachte dient te worden verwezen naar de populaire „moppen- blaadjes", en we moeten daar nu eindelijk eens bovenuit gegroeid zijn. Deze keer was het wederom ir A. Meijer, die de jubilarissen van de maand oktober toesprak. Na een hartelijk welkom, speciaal ook voor de dames, vergeleek spreker de periode, waarin de jubilarissen in dienst zijn getreden, met de huidige omstandig heden. Niet alleen wat betreft de techniek maar vooral ook op het gebied van de sociale voorzie ningen. Een blik in de toekomst te werpen is nogal moeilijk en ook erg gewaagd. Maar spreker hoopt, dat door de juist tot stand gekomen samenwerking met Bronswerk, de mogelijkheden zullen worden ver groot en dat zowel de werknemers als het bedrijf, ondanks de mist die buiten heerst, een zonnige toekomst tegemoet gaan. De jubilerende werknemers nogmaals dankend voor het vele werk, dat zij verrichtten en de dames voor de morele steun hierbij, gaat de heer Meijer over tot de persoonlijke toespraken. Y. D. Op 3 oktober 1964 zou de heer Hartman 40 jaar in dienst der onderneming zijn geweest. In verband met het feit, dat hij 2 maanden te voren de pen sioengerechtigde leeftijd had bereikt en dus niet meer in actieve dienst is, was er ingevolge de be staande regeling geen jubileumviering, maar werd het cadeau onder couvert en de gouden speld aan geboden door zijn chef, de heer ir F. C. Smit. De heer Smit speldt de heer C. Hartman zijn gouden insigne op. 8

Wilton Fijenoord Nieuws | 1964 | | pagina 10