In de Verzinkerij poogt men tevens door middel van een veiligheidscompetitie het aantal ongeval len te verlagen. En dat dit niet enkel bij een poging is gebleven, bewezen de resultaten. In een tijds bestek van 4 jaar, daalde het percentage ongeval len van 22 tot 4. Vanwege dit dubbele succes kwam op 27 oktober het Verzinkerijpersoneel in het clubgebouw bijeen om dit heugelijke feit te vieren, ter afsluiting van hun veiligheidscompetitie. Met enige goed gekozen woorden opende de chef van de afdeling, de heer Van Woerkom, dit samen zijn. Vervolgens sprak onze directeur, ir B. Wilton, de afdeling toe en feliciteerde hen met dit resultaat. Hiermee wordt weer eens duidelijk bewezen, dat zorg voor veiligheid geen productieverlaging be hoeft te betekenen, maar dat veiligheid een van zelfsprekend onderdeel is van de productie en als zodanig beide zaken ten goede in de hand kan werken; en niemand zal ontkennen dat in de Ver zinkerij voldoende gevaren-bronnen zijn, die onge vallen in de hand kunnen werken. De baas van de Verzinkerij, de heer Van Briel, bijgestaan door zijn voorlieden, de heren Van Til burg, Sinke en Van Toor, kunnen dan ook met recht trots zijn op het bereikte resultaat. In gezelschap van de beide directeuren ir B. Wilton en ir A. Meijer poseren de verzinkers met hun lei ding voor de fotograaf. (Foto hieronder). Op dinsdag 3 november mocht ook groep 2 van de afdeling Boorders - groep 2 is de groep die voor namelijk in de reparatie haar werk heeft - als eerste de veiligheidscompetitie afsluiten en de 250 dagen op hun scorebord noteren. Ook hier een har telijk compliment. (Onderste foto). Baas C. v. d. Ende en voorman D. Zonneveld zul len de wisselbeker, die baas v. d. Ende glunderend aan de fotograaf toont, nadat hij deze uit handen van zijn chef, de heer C. M. Oranje mocht ontvan gen, met alle te nemen veiligheidszorg verdedigen. Ook de afdeling Scheepsbeschieters en Houtscheep makers willen met meer zorg nog dan voorheen het veilig werken betrachten. Op 19 oktober zijn ook deze afdelingen gaan deel nemen aan een veiligheidscompetltie. A. P. 24

Wilton Fijenoord Nieuws | 1964 | | pagina 26