WILTON-FIJENOORD NIEUWS Orgaan van en voor het personeel van Wilton-Fijenoord Schiedam INHOUD: 1 Ze zijn politie en brandweer bij elkaar 3 Tentoonstelling in het Maritiem Museum „Prins Hendrik" 4 Sleepboot „Drydock" 5 Modelbouwwedstrijd 6 Modelbouwers boekten prachtige resultaten Hoe een koerant de „Drydock" verdraaide 8 Jubilea 9 Afscheid Koninklijke Onderscheidingen 10 Uit de oude draaidoos (55) S.S. „Sembilan" bouwnummer 287 Een schip met een tragisch einde Offi ciële medelingen 12 Nieuwe neus als Sinterklaasgeschenk 13 Reorgani satie Magazijndienst 14 Heidebad 15 WF Normen De pijpenbuiger (gedicht) Willy Wilton-Fonds 16 Shalom 17 Het beroep van mijn vader Afscheid 18 Werffotografie 21 „Plezier na het werk" Oproep 22 Aantal veilige dagen in de veiligheidscompetities op 6 november 1964 23 Punt één: Veiligheid De verzinkerij steekt de vlag uit 25 Ideeën bus Bedrijfsadvertenties 26 In Memoriam 27 De Kinderboot De orgelman 29 Pepermuntkussentjes Surprises uit schuimplastic 30 Palko en de roe van Sinterklaas 31 Personalia Vereniging-WF, Afdeling Harmonie „Het oude lied" (gedicht) Dankbetuigingen 3 omslag: Jubilarissen van de maand Redactie-commissie: C. Keyzer, voorzitter. Leden: L. Giphart B. Blommers A. F. Wischman Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeels orgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding. Kopij volgend nummer: De kopij voor het decembernummer dient vóór 3 december in het bezit van de redactie-commissie te zijn. Foto van de maand: Fotoclub W.F. (zie artikel op pagina 18).

Wilton Fijenoord Nieuws | 1964 | | pagina 2