Modelbouwwedstrijd Tijdens de bovenbedoelde bijeenkomst was in de zelfde cantine een aantal modellen opgesteld van de sleepboot „Company", die gebouwd waren door medewerkers uit ons bedrijf. Zij waren het resul taat van een onder hen uitgeschreven modelbouw wedstrijd en trokken die middag terecht veel belang stelling van de gasten. Door een deskundige jury, onder leiding van de heer Ploeg, sous-chef Teken kamer Scheepsbouw, waren deze modellen beoor deeld en werden de prijzen toegekend. Deze prij zen - geldbedragen in envelop - werden die middag door mevrouw Winters op een even vlotte als charmante wijze aan de winnaars uitgereikt, nadat de heer Ploeg, die elders in dit nummer over deze wedstrijd en de beoordeling der jury van de inge zonden werkstukken een afzonderlijke beschouwing heeft geschreven, een korte toelichting op een en ander had gegeven. Kn. Mevrouw E. V. Winters tussen de vier prijswinnaars. Een enthousiaste ir B. Wilton bekijkt, samen met hel zoontje van mevrouw E. V. Winters-Meeuwisse (die even eerder de Drydock had gedooptde ingezonden scheepjes op de modellenwedstrijd. Kapitein J. Vet, commodore van onze vloot, begroet de doopster aan boord van zijn schip. De heer C. H. Meeuwisse, bedrijfsdirecteur afdeling Reparatie, instrueert zijn dochter mevrouw E. V. Win ters-Meeuwisse, hoe zij de Drydock moet dopen. hand-hydraulische bediening door middel van een stuurrad is mogelijk. Verder is de boot uitgerust met de modernste na vigatiemiddelen, zoals radar, VHF-radio-telefoon, een bochtaanwijzer (bij varen in de mist), een zoeklicht, enz. De lengte over alles van de „Drydock" is 25,25 meter; de breedte 6.85 meter; de holte 3.50 meter; de bruto-tonnage bedraagt ruim 282 m:!. De „sleepvloot" van Wilton-Fijenoord bestaat thans uit 8 grote en 2 kleine sleepboten, benevens 6 mo torboten.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1964 | | pagina 7