250 dagen Brief van een oud-werknemer De fotograaf liet de groep aantreden om de Competitiewinnaars te vereeuwigen. Op woensdag 7 december 1964 schreven de afd. Mallenmakers 250 veilige dagen op het scorebord. Dit betekende, dat deze groep bijeenkwam in het clubgebouw om dit feit met elkaar te vieren. Uit handen van onze directeur de heer Ir B. Wilton ontving de baas van de afdeling, de heer J. v. d. Poel, de wisselbeker en werd als waardering een reiswekkertje uitgereikt. Dat de klokjes in de smaak vallen blijkt uit boven staande foto. Het doet goed te mogen constateren, dat oud werknemers, die ver van hier in den vreemde ver toeven, nog steeds een warme belangstelling voor het wel en wee van het bedrijf hebben. Zo ontvingen wij een dezer dagen een schrijven van de heer J. Krijger, die gedurende vele jaren als sleepbootkapitein bij onze onderneming in dienst is geweest. Wij drukken hierbij zijn brief af, opdat ook u ken nis van zijn schrijven kunt nemen. Kalamazoo. 2 januari 1965 Geachte redactie-commissie Met dit schrijven wil ik u mijn zeer hartelijke dank betuigen voor het mij trouw toezenden in het afgelopen jaar van het Wilton-F ij e noord Nieuws. U allen geef ik de verzekering dat ik het op zeer hoge prijs heb gesteld met het wel en xvee van de firma op de hoogte te zijn gebleven. Van harte wens ik de dit eet ie en u allen een heel gezegend en voorspoedig 1965 toe. Dat in het nieuwe jaar de firma weer rijk voor zien mag worden van nieuwe orders is mijn innigste wens, tot heil van de werkgever en werknemers. Flier bij ons is alles O.K. Met hartelijk groeten, uw oud-werknemer, JOHANNIS KRIJGER. P.S. Ik sluit hierbij in een kleinigheid voor het Willy-Wilton Fonds. 21

Wilton Fijenoord Nieuws | 1965 | | pagina 23