WILTON-FIJENOORD NIEUWS wij zetten hierbij hartelijk Jank voor Je vele gelukwensen, welke wij ter t^eleaenheiJ van Je jaarwisseling ontvingen-*. Orgaan van en voor bet personeel van Wilton-Fijenoord Schiedam De Directie INHOUD: 1 Onderzeeboot „Potvis" dook in het water 7 Een leek ziet WF Gevraagd: een idee in uw eigen woorden 10 Jubilea 11 „Scheiden is een beetje sterven" Personalia 12 Veiligheidsinspecteur (gedicht) Willy Wilton-Fonds Uit de Oude Doos (57) - Onderzeeboten, die wij bouwden - Hr. Ms. O! 1 16 „Plezier in het werk" de Kanarie 17 Vakantie van de Bedrijfsschool „Thuis" Toespraak door Prof. Dr. C. F. A. van Dam 18 Aantal veilige dagen in de veiligheidscompetities op 8 ja nuari 1965 Bedrijfsadvertentie De tien geboden van de directie van een Chinese Bank in Malakka 20 Preventje: Goed tillen is veilig tillen 21 Vijftig dagen Brief van een oud-werknemer 22 Ideeënbus 23 Op lossing van de kruiswoordpuzzle uit het decembernummer 24 WF- normen Personalia In Memoriam 25 De Kinderboot Ilona het schrikkeljaarkind 28 Vereniging WF Mannenkoor Dankbetuigingen 3 omslag: Jubilarissen van de maand. Redactie-commissie: C. Keyzer, voorzitter. Leden: L. Giphart B. Blommers A. F. Wischman Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeels orgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding. Kopij volgend nummer: De kopij voor het februarinummer diem vóór 10 februari in het bezit van de redactie-commissie te zijn. Foto van de maand: Het water lokt (Copyright Ambassade Press

Wilton Fijenoord Nieuws | 1965 | | pagina 2