MS 1 m I achter aan. Dat kind heeft ook vakantie, de ouders van dat kind hebben ook vakantie. Dan moet je je niet ergeren omdat de avondlijke rust voor twintig seconden verstoord wordt. Weet u, eigenlijk moest in elke C.A.O. óók staan, dat de mensen elkaar moeten leren verdragen en dat men zijn geduld Kamperen zonder een tent zelf mee te slepen. Het kan, in Heidebad, waar de Koninklijke Rotterdamsche Lloyd en Wilton-Fijenoord samen een uniek stuk Nederland ter beschikking hebben. niet moet verliezen, ook niet wanneer de ander iets fouts doet. Op die manier kom je tot een goede sfeer en dat is iets dat we hier in Heidebad toch wel heel erg hoog willen houden: die goede ver standhouding tussen alle mensen die hier met vakantie zijn". Natuurlijk vinden de vakantiegangers in Epe hun eigen winkeltje vlakbij, waar de dagelijkse mondvoor raad kan worden ingeslagen. ter in!), speurtochten, zwerftochten, dansavonden, toneelavonden, televisie. Ik stop maar. Misschien ben ik iets vergeten. Schrijf het er dan maar bij, want in negen van de tien gevallen vindt u het in Heidebad. Oók in C.A.O. Waar gezinnen met vakantie zijn, daar zijn jonge mensen. Meneer Van Erk kent de jonge mensen van 1965. „Met kampvuren en liedjes hoef je niet meer bij ze aan te komen, dat vinden ze flauw", zegt hij en er klinkt iets spijtigs in z'n stem. Dat blijkt even later. „Eigenlijk jammer, want het had toch sfeer. Ze vragen nu eerder om televisie en een juke-box." mm Ik geloof, dat meneer Van Erk een wijs man is. Hij kan zich, als hij zo zit te praten, helemaal ver plaatsen op de stoel van mevrouw X. of mevrouw Y., die ergens op het terrein in een tent of in een huisje zit. „Natuurlijk, iedereen denkt: Het is mijn vakantie, ik heb er het hele jaar voor gewerkt, ik wil het nu naar m'n zin hebben. We zijn allemaal maar mensen en we zijn natuurlijk heel erg druk met ons zelf. Maar het kan goed zijn dat we ook eens aan de ander denken. Want ook „de ander" heeft het hele jaar voor zijn vakantie gewerkt. Kijk, ik bedoel: wanneer je 's avonds rustig voor je vakantiehuisje zit en je geniet van een mooie zomeravond, dan kan best ineens een bal om de hoek komen met een kind van andere mensen er Misschien zijn het niet de WF-ers zelf die hun spring- kunslen op de trampoline beproeven, maar hun kin deren doen het in grote getale. De ,,springinrich- tingis een van de attracties van Heidebad. 14

Wilton Fijenoord Nieuws | 1965 | | pagina 16