Bedrijfsschoolnieuws Nieuwe gezichten op Heidebad 8 - daags zomerkamp Dankbaar Op 12 september van het vorig jaar is de laatste gast uit Heidebad weggegaan. Voor men het weet zijn de eerste gasten van 1965 er weer. „Weet u waar we hier in Heidebad blij mee kun nen zijn", vraagt de heer Van Erk. „Met een nieuwe glijbaan die in het zwembad uitkomt, met mensen die we hier bij bosjes hebben en die om zes uur 's morgens al herten gaan filmen. Met mensen, die kampeerden in de gezinstent, laten we zeggen, de Lijster en die, als ze weggaan, vragen: Kunnen we het volgend jaar weer de Lijster hebben, want als we ooit hebben genoten dan is het in die kampeer- tent. Dat stemt dankbaar". Dankbaar? De heer Van Erk is dat in hoge mate, want hij kan tientallen voorbeelden noemen. Hij kent de families bij naam en toenaam. Hij vertelt hoeveel kinderen ze hebben, wanneer ze in Epe waren en hoeveel jaar ze er al komen. „„Weet u wat een van de heerlijkste dingen is", vraagt hij als ik wegga. „Als je zo'n groep gebruin de, gezonde, uitgeruste en lachende mensen weer naar hun stad en naar hun werk ziet vertrekken, dan denk je: ja, Heidebad heeft zin, ze komen hier op verhaal en ze hebben genoten. En dat is toch erg belangrijk in het leven, nietwaar?". P. W. R. In de plaats van de heer en mevrouw Van Geldere, die wegens positieverbetering per 1 maart 1965 ontslag hebben gevraagd, zijn per 1 mei 1965 aan gesteld de heer en mevrouw Voorhuyzen. Wij publiceren onderstaand een foto van beiden, opdat de kennismaking met hen, als u t.z.t. uw vakantie in Epe gaat doorbrengen, wat gemakke lijker is. 'mm- Wij zijn er van overtuigd, dat het jonge echtpaar alles in het werk zal stellen uw verblijf op Heide bad zo prettig mogelijk te maken en wij vertrou wen, dat u hen daarbij zult steunen. Het Bestuur Het startsdiot voor het vertrek naar ons Vormings kamp te Esbeek zal weer spoedig gelost worden en wel op de onderstaande data: maandag 10 maandag 17 mei voor de Scheepsmetaal'bewerkers 2 Lassers 2 Scheepsbeschieters 2 Electriciens 2 Machinale Bewerkers 2 dinsdag 18 dinsdag 25 mei voor de Plaat- en Constructiewerkers 2 Bankwerkers 2A dinsdag 8 dinsdag 15 juni voor het Voorbereidend Leerjaar lA de helft van 1D woensdag 16 woensdag 23 juni voor het Voorbereidend Leerjaar lB de helft van 1D maandag 28 juni tlm maandag 5 juli voor de Bankwerkers 3A de helft van de Machinale Bewerkers 3 Electriciens 3 Lassers 3 dinsdag 6 dinsdag 13 juli voor de Plaat- en Constructiewerkers 3 de helft van de Scheepsmetaalbewerkers 3 dinsdag 13 dinsdag 20 juli voor de Bankwerkers 3B de helft van de Machinale Bewerkers 3 Scheepsbeschieters 3 15

Wilton Fijenoord Nieuws | 1965 | | pagina 17