Gedurende de maanden december en januari werd er in de avonduren op onze school een zaalvoetbal competitie gehouden. Alle klassen hadden een team afgevaardigd, bestaande uit vier spelers en twee reserves. Na de voorronden bleven er vier teams voor de eindwedstrijden over. Dit waren: de scheepsmetaalbewefkers 3 de machinale bewerkers 3 de pijpenbewerkers 3 de bankwerkers 2B. Deze finales, die werden bijgewoond door een uit bundig, meelevende supportersschare, hadden een zéér spannend verloop. De prijzen viden bij de ploeg van de scheepsme- taalbewerkers 3, die als eerste eindigden. De tweede, derde en vierde plaats waren respectie velijk voor de pijpenbewerkers 3, de machinale be werkers 3 en de bankwerkers 2B. V. M. VAKANTIE BEDRIJFSSCHOOL RECTIFICATIE De vakantie van de Bedrijfsschool is vastge steld van maandag 26 juli tot en met vrijdag 13 augustus 1965. Zover mogelijk wordt het hoofd achterover gebogen. en onsmakelijk, maar bedenk: Er staat een mensen leven op het spel. Leg de patient op de rug. Kniel aan de linkerzijde van de patient en maak de luchtwegen vrij door met de linker hand de nek iets omhoog te brengen en met de rechterhand op de bovenzijde van het hoofd enige druk uit te oefenen waardoor het hoofd zoveel mogelijk ach terover wordt gebogen. Nu met de linkerhand de onderkaak goed tegen de bovenkaak drukken, zodat de mond goed geslo- Het inblazen van de lucht. en is. Houd het hoofd zover mogelijk achterover. Adem diep in en plaats uw wijd geopende mond om de neus van het slachtoffer, blaas zoveel uit dat de borstkas van de patient duidelijk naar bo ven gaat. Neem nu de mond af, kijk en luister of wordt uitgeademd, de borstkas moet naar beneden gaan. Adem opnieuw in en blaas de lucht weer in de luchtwegen van het slachtoffer. Bij volwassen personen ongeveer 15 maal per mi nuut, bij kinderen ongeveer 12 maal per minuut. V. 17

Wilton Fijenoord Nieuws | 1965 | | pagina 19