mmmrni W' A o Punt één: Veiligheid em de PREVENTJE Dat de veiligheidsgedachte door middel van de op ons bedrijf in steeds meer afdelingen gespeelde veiligheidscompetities meer veld be gint te winnen, zal voor een ieder zo langza merhand wel duidelijk zijn. Een van onze medewerkers greep dan ook de pen en schreef zijn belevenissen, betreffende de veiligheid en competitie in limmerikstijl op pa pier. Wij menen u deze limmeriks niet te mo gen onthouden en geven ze u door ter meer dere stimulering voor veiligheid. A. P. Mém geen ogen.' WSÈtiBÊË. KUKüit ^1 WAAR 160PT J Een lasser die wat wilde vragen aan een kennis die iets stond te zagen keek niet wat hij deed zodat hij uitgleed en dat kostte z'n groep 50 dagen. Nadat Piet een banaan had gegeten was hij er de schil glad vergeten Een ander gleed uit viel pardoes op z'n snuit en de groep keek naar 't bord, zeer verbeten. Een timmerman aan 't werk op een vrachtboot sloeg hard op z'n duim, riep sakkerloot! en z'n maat zei „wel foei" jij brengt ons in de knoei want daar gaat nou ons 4-kleurenpotlood. Een electricien greep een stekker waar stroom op stond: dat zat niet lekker Door de schok sloeg z'n hand tegen een scherpe kant en z'n afdeling miste de wekker. Een koker, het was op de helling schoof wild achteruit op de stelling Maar de stelling was "op" hij verwondde z'n kop en er ging heel wat af van de telling. Een man, om z'n baas te behagen zou eventjes gauw wat gaan wagen natuurlijk liep het fout en hij was bijna "koud" dat kostte hen tientallen dagen. Een groep had de puntjes haast binnen zij waren dus zeer blij van zinnen één keer niet opgelet drie man tegelijk naar bed en ze konden opnieuw weer beginnen. j.D. rV'.i trnXm., 18

Wilton Fijenoord Nieuws | 1965 | | pagina 20