VERENIGING AFDELING HARMONIE Op zaterdag 23 januari jl. heeft de harmonie haar jaarlijkse ledenvergadering gehouden. Om 4 uur opende de voorzitter de vergadering met een korte toespraak, waarin o.a. hulde werd gebracht aan een viertal leden die in het afgelopen jaar 12% jaar lid van de vereniging waren. Bovendien betuigde de voorzitter zijn dank aan enkele leden die zich zeer verdienstelijk hadden gemaakt bij het opleiden van de jeugd. Hierna werden de notulen voorgelezen van de vo rige vergadering alsmede het jaarverslag van de secretaris en het financieel verslag van de pen ningmeester. Onder dankzegging werden genoemde bescheiden goedgekeurd. Vervolgens werd een nieuw lid voor de kascontrole commissie benoemd. Het punt „bestuursverkiezing" kon vlug worden af gewerkt. Aangezien alle aftredende bestuursleden zich herkiesbaar hadden gesteld en geen kandida ten waren ingediend, bleef het bestuur ongewijzigd. Na een korte pauze volgde een aantal mededelin gen en voorstellen van het bestuur voor het ko mende jaar. Een belangrijk punt hierbij was de viering van het 40-jarig jubileum in 1965. Zo wordt op zaterdag 27 maart a.s. een jubileum concert gegeven in de Stadsgehoorzaal te Vlaar- dingen. Vervolgens is er op 1 mei een receptie in de koffiekamer van het hoofdkantoor op de werf. Als laatste onderdeel van de jubileumviering volgt dan het organiseren van een nationaal federatief muziekconcours op 9 oktober in de cantine van dokkantoor oost. Naast het bestuur is een feestcommissie, bestaande uit vijf leden, reeds geruime tijd bezig met de no dige voorbereidingen. Verder wordt medegedeeld dat een verzoek is bin nengekomen om op 4 mei a.s. de Herdenkingscan tate uit te voeren in de Grote Kerk te Schiedam. Ook is een uitnodiging ontvangen om op 15 mei deel te nemen aan de jubileumviering van de har monievereniging „Dockyard" te Rotterdam. Op het programma staan hier een muzikale rondgang, po pulaire concerten en tot slot een taptoe. Verdere voorstellen zijn o.a. het houden van de jaarlijkse solistendag, bustocht met sanatoriumbe- zoek, zomerconcert te Schiedam, alsmede deelname aan een muziekconcours. Hierna volgde de rondvraag waarbij de gestelde vragen zoveel mogelijk direct werden beantwoord. Niets meer aan de orde zijnde, sloot de voor zitter de vergadering met een woord van dank voor de getoonde belangstelling. Het bestuur. AFDELING HENGELSPORT Op zaterdagmorgen pl.m. 10.30 uur opende voorzit ter J. Broos onze jaarlijkse ledenvergadering. De belangstelling was dit keer groter dan de voorgaan de jaren. Na het voorlezen van de notulen en het verslag van de penningmeester, kwam de bestuurs verkiezing aan de orde. Aftredend waren de heren: L. G. v. d. Velden, 2e voorzitter; W. Meeling, le secretaris; D. v. d. Spek, le penningmeester; H. v. d. Velde, algem. secre taris. Deze heren hadden zich allen herkiesbaar gesteld. De heer v. d. Spek had om gezondheidsredenen verzocht zijn functie als le penningmeester over te dragen aan de heer F. de Houting. Bij acclamatie werd het gehele bestuur herkozen en is nu als volgt samengesteld: J. Broos, le voor zitter; W. Meeling, le secretaris; F. de Houting, le penningmeester (dagelijks bestuur); L. G. v. d. Velden, 2e voorzitter; J. de Kok, 2e secretaris; D. v. d. Spek, 2e penningmeester; H. v. d. Velde, alg. secretaris. De kascontrolecommissie bestond uit de heren: W. W. Broeder, W. Vonk; de heer Broeder was af tredend. In zijn plaats werd de heer A. Schruyer gekozen, zodat de commissie nu bestaat uit de heren W. Vonk en A. Schruyer. Hierna kwamen verschillende zaken aan de orde, o.a. de uitnodiging van de personeelsvereniging van de N.D.S.M. uit Amsterdam aan onze perso neelsvereniging ter gelegenheid van hun 20-jarig bestaan. Deze sportuitwisseling is vastgesteld op zaterdag 12 juni a.s. Aangezien de hengelsportvereniging ook is uitge nodigd, krijgen onze leden daarover nog nader bericht. Dan de voortzetting van de lopende driekamp met de Biljart- en Klaverjasvereniging van W.F. Daar zijn de drie afdelingen volgens mij erg op gebrand, omdat de ontmoetingen altijd in een bijzonder sportieve sfeer zijn uitgevochten. En daar de teams zo'n beetje aan elkaar gewaagd zijn, ben ik zeer benieuwd, hoe het dit jaar zal aflopen. Uit sportief oogpunt hoop ik, dat het beste team mag winnen, onverschillig welk of het mag zijn. Dus sportvrienden, doe straks uw best, het gaat om de eer van uw vereniging. Het eerste visconcours van dit seizoen zal plaats hebben op zaterdag 5 juni a.s. op de Langeraarse plassen (bootjesconcours) en er zijn weer diverse prijzen en extra prijzen te winnen. 27

Wilton Fijenoord Nieuws | 1965 | | pagina 29