JUBILEA mannen en meisjes werken? Ook een paar honderd. Maar hoevelen realiseren zich dat in hun midden zo'n hersenmachine op volle toeren draait die op maandag het op zondag verrichte overwerk van werknemer Dinges heeft verwerkt en op dinsdag per loonslip heeft vastgelegd, zodat op vrijdag die voor iedereen zo belangrijke getallen kloppen? Mensen vonden "mechanische hersens" uit. Mensen voorzien die hersens van voedsel, van een program ma. Zesduizend mensen bij W.F. plukken er - zonder er bij stil te staan - de vruchten van. P. W. RUSSEL De eerste jubilarissen van 1965 werden door ir J. E. Woltjer toegesproken in de hiervoor zo gezellige cantine van het Hoofdkantoor. Namens de Raad van Bestuur van onze onderne ming heette de heer Woltjer de jubilarissen en hun echtgenoten van harte welkom. Spreker merkte op, dat de viering van de jubilea een bedrijfsevenement vormt, dat op zijn plaats is. Het werk in ons bedrijf laat nu eenmaal niet altijd toe iemand een klopje op de schouder te geven. Men is - al klinkt dit wat hard - eerder geneigd tot het tegendeel. Iedereen heeft echter van tijd tot tijd behoefte aan een complimentje. Het is daarom hier de tijd en de plaats om de ach terwege gebleven schouderklopjes uit te delen en eens rustig te bekijken wat de jubilaris tijdens zijn ambtsperiode heeft gedaan. Wanneer men de con duite leest, dan kan men de gehele loopbaan vol gen en steeds weer blijkt daaruit, dat ook in déze De heer Mulder wordt gefeliciteerd. tijd met belangstelling en ijver een carrière kan worden opgebouwd. Doordat het bedrijf in de loop van de tijd is uit gegroeid is het niet altijd meer mogelijk iedereen persoonlijk te kennen, maar ieder van ons is nodig en belangrijk om deze grote gemeenschap te kun nen vormen. De koninklijk onderscheiden heer Hooft met zijn echtgenote. Met genoegen huldigt de heer Woltjer de jubilaris sen persoonlijk; voor de één is dit een stimule rend woord om op de ingeslagen weg voort te gaan, voor de ander moet dit tevens een afscheids woord zijn vol dankbaarheid voor de afgelegde weg. Bovendien heeft de heer Woltjer nog te voldoen aan het verzoek van de Burgemeester van Rotter dam om aan de heer J. Hooft, die 40 jaar in onze dienst is, de bronzen medaille verbonden aan de Orde van Oranje-Nassau uit te reiken, waarna hem namens de Raad van Bestuur de bijbehorende draagmedaille wordt overhandigd. Na een gezellig „koffiébabbeltje" wordt deze eer ste bijeenkomst van het nieuwe jaar beëindigd. Y. D. 5

Wilton Fijenoord Nieuws | 1965 | | pagina 7