Bedrijfsschoolnieuws Aanmelding nieuwe leerlingen bedrijfsschool De motor gromt, de kabels staan als snaren, 't Is tonnenwerk dat hier nu wordt gedaan. Het schenkt voldoening een karwei te klaren, als vakmanschap en teamwork samengaan. Paas voetbaltoernooi Traditiegetrouw zullen aan dit school-voetbal- toernooi weer enkele elftallen van onze Bedrijfs- school deelnemen. Ook hier geldt het Olympische devies, dat het winnen niet belangrijk is, maar wel het deelnemen aan deze wedstrijden. De wedstrijden zullen worden gespeeld op het Harga-Sportcomplex en wel op: 20, 21 en 22 april. Good luck, mannen. Wij maken u, ouders in de Wilton-Fijenoord- gemeenschap, er op attent, dat u uw zoon nu reeds kunt laten inschrijven als leerling op de school. Als uw jongen dit jaar zijn L.T.S.-diplotna hoopt te behalen, dan kan hij nu zijn keuze reeds maken. Wil hij draaier, bankwerker of misschien plaat- constructiewerker worden, of liever in de hout sector als leerling-modelmaker of als leerling- scheepsbeschieter gaan iverken, dan ligt zijn aanmeldingsformulier klaar. Zit uiv zoon op de U.L.O. en moet hij ondanks veel geploeter van u en hemzelf erkennen, dat zijn toekomst toch beter in een andere sfeer ligt, komt u dan eens met ons praten. Ook jongelui, die op de V.G.L.O. of nog op de Lagere School zijn, kunnen op de Wilton-Fije- noord Bedrijfsschool een goede start maken in onze maatschappij. Jongens met deze vooropleiding komen in het Voorbereidend Leerjaar, waar hun gedurende 1 jaar de nodige handvaardigheid wordt bijge bracht. Daarna kan deze leerling een keuze ma ken welke kant hij op wil. De cursus BOOGLASSEN, SCHEEPSME- TAALBEWERKEN, PIJ PEN BEWERKEN, AFSCHRIJVEN IN DE SCHEEPSBOUW OF KETELMAKEN, e.a. kan door hem gekozen worden. Voor al de genoemde vakken wordt een leer overeenkomst afgesloten ten overstaan van de Stichting Bemetel. Dit betekent dat, na een twee- of drie-jarige cursus aan het landelijk Be- metel-examen kan worden deelgenomen. Inlichtingen over toelating, studie-mogelijkhe den en voorwaarden, kunt u krijgen bij de Chef van de Bedrijfsschool, telefoon 010-269200, werf no. 3491. Kom met uw zoon in de Paas-vacantie naar de Bedrijfsschool! Wij zullen u gaarne de school laten zien. Als uw kinderen nog niet zo oud zijn, geachte lezer, dat zij al voor deze belangrijke school keuze staan, denk dan aan uw vriendenkring of aan uw buurman, hij heeft misschien al een zoon die 14 jaar is en NU moet kiezen. BOKPERSONEEL. G. 18

Wilton Fijenoord Nieuws | 1965 | | pagina 20