Aan de zangkoren van W. F. Dankbetuigingen Als verpleegde in de Dr. Noletstichting te Schiedam wil ik, mede namens andere employe's van W.F., die daar worden verpleegd, en ook namens het verplegend personeel, mijn dank uitbrengen voor de prachtige zang, die door de zangkoren van W.F. op vrijdag 5 februari 1965 in het ziekenhuis ten gehore is ge bracht. Ofschoon ik het alleen via de radio heb kunnen be luisteren, heeft het mij zeer getroffen en het was een fijne avond. Het deed mij goed toen na afloop van de zang drie goede bekenden mij een bezoek kwamen brengen. Dit is een duidelijk bewijs van medeleven. De zang was prachtig, en een extra bedankje voor de heer Gabreëls, die met zijn machtige stem iedereen heeft doen genieten, is op zijn plaats. D. Dingemans, Baas Terreindienst. Heidebad heeft zin De foto's, die dit artikel in ons februari-nummer illustreren, zijn niet van onze Fotografische Dienst, doch van de Koninklijke Rotterdamsche Lloyd. Onder aanbieding van onze verontschuldigingen haasten wij ons dit te vermelden. Mede namens zijn vrouw, betuigt ondergetekende zijn hartelijke dank aan directie, chefs, collega's het jubileumfonds Pionier, alsmede aan bestuur en leden der Harmonie Wilton-Fijenoord voor de prachtige bloemen en de cadeaus, welke hij bij zijn 40-jarig jubileum mocht ontvangen. L. RIJNTALDER Hiermede betuig ik mijn hartelijke dank, ook namens mijn vrouw en kinderen, aan directie, chefs, bazen, voorlieden en collega's voor de cadeaus onder cou vert en de bloemen ontvangen ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum. J. ANDRIESE Ondergetekende betuigt, mede namens zijn echtge note, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen, voorlieden, collega's en het jubileumfonds voor de cadeaus onder couvert en de bloemen ontvangen ter gelegenheid van zijn 25-jarig jubileum. L. VAN BUUREN Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, zijn oprechte dank aan directie, hoofd Bedrijfsdienst, chefs, collega's en Jubileumfonds afd. Garage, voor de belangstelling en cadeaus onder couvert welke hij van hen mocht ontvangen bij zijn 25-jarig jubileum, alsmede voor de fraaie bloemen, die namens de di rectie, bij zijn vrouw in het Gemeente Ziekenhuis werden bezorgd. J. C. VAN GERVEN Ondergetekende betuigt, mede namens zijn vrouw, zijn hartelijke dank aan directie, chefs, wachtcom mandanten en collega's voor het cadeau onder cou vert, de prachtige bloemen en de blijken van belang stelling, die hij mocht ontvangen bij zijn 25-jarig jubileum. J. VAN DER MEULEN Mede namens mijn vrouw en zoon betuig ik mijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen, collega's en jubileumfonds voor de prachtige bloemen en het ge schenk onder couvert ontvangen ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum. E. J. SASSEN Mede namens mijn vrouw en kinderen dank ik allen voor de belangstelling en de cadeaus, welke ik bij mijn 25-jarig jubileum mocht ontvangen. C. IJ. VERMAAS Mede namens mijn vrouw betuig ik mijn dank aan directie, chefs en collega's voor de belangstelling welke ik bij mijn 25-jarig jubileum mocht ontvangen. J. WESTERDIJK Mede namens mijn vrouw en kinderen hartelijk dank aan bazen en het garagepersoneel voor de mooie ca deaus bij het bereiken van mijn 65-jarige leeftijd. "h. PAAUW Mede namens mijn vrouw dank ik directie, chefs, bazen, voorlieden, collega's en jubileumfonds „De Tolerans" voor de geschenken en belangstelling bij het bereiken van de pensioengerechtigde leeftijd. C. A. POST Hiermede betuig ik, ook namens mijn vrouw, mijn hartelijke dank aan directie, chefs en collega's voor de vriendschap en blijken van belangstelling, zomede voor al het goede mij aangeboden bij het afscheid van het bedrijf wegens het bereiken van de pensioen gerechtigde leeftijd. M. VAN SPOELTMAN Mede namens mijn echtgenote mijn hartelijke dank aan directie, bedrijfsleiding, chefs, collega's, bazen- vereniging, calculators, controleurs, magazijnperso- neel, bestuur fondsje van de G.W. werkplaats en de Geuzen, voor de ruime vertegenwoordiging, sympa thieke woorden, de door de dames aangeboden bloe men, de prachtige cadeaus, de giften onder couvert en boekenbonnen, die ik bij mijn afscheidsreceptie in ontvangst mocht nemen. Het zal mijn vrouw en mij steeds in dankbare her innering blijven. Moge u allen nog een goede tijd tegemoet gaan, tot zegen van uzelf, uw gezin, en tot uitbouw van het W.F.-bedrijf. P. A. ZEVENBERGEN 24

Wilton Fijenoord Nieuws | 1965 | | pagina 26