WILTON FIJENOORD NIEUWS Orgaan van en voor bet personeel van Wilton-Fijenoord Schiedam INHOUD: 1 Kennismaking met de heren: ir C. J. Andriessen, J. A. Langelaan en ir E. F. Peltzer 2 „Zegt u maar tegen Willem 4 Ju bilea 5 Meifestival 6 B W 7 Waarom productiviteitsverhoging? 8 Uit de Oude Doos (58): Zo maar een gedachte 12 De Veiligheidscompe tities 14 Aantal veilige dagen in de veiligheidscompetities op 9 maart 1965 15 Veiligheid: Dat is voorkomen! 16 Bedrijfsveiligheidsbeurs Ideeënbus 17 WF Normen Personalia Inbinden jaargang 1964 W.F.N. In Memoriam Willy Wilton-Fonds 18 Bedrijfsschoolnieuws: Paas-voetbaltoernooi Bokpersoneel (gedicht) Aanmelding nieuwe leerlingen bedrijfsschool 19 Mond op neusbeademing (II) Bedrijfs- advertentie Van het Koningin Wilhelmina Fonds 20 De Kinderboot: Leven in de lentezon 21 Gedanste verhalen 23 Het Paasfeest nadert! 24 Aan de zangkoren van W.F. Heidebad heeft zin Dankbetuigingen 3 omslag Jubilarissen van de maand. Redactie-commissie: C. Keyzer, voorzitter. Leden: L. Giphart B. Blommers A. F. Wischman Het overnemen van artikelen, foto's of gegevens uit dit personeels orgaan is niet toegestaan, tenzij met duidelijke bronvermelding. Kopij volgend nummer: De kopij voor het aprilnummer dient vóór 10 april in het bezit van de redactie-commissie te zijn. Foto van de maand: Distilleerkolom in opdracht van de Bataafsche Internationale Petroleum Maatschappij voor de Shell raffinaderij in Fredericia (Denemarken). De binnenzijde van de cilinder is grotendeels geplateerd met roest vrij staal. Het gewicht van dit apparaat is 70 ton.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1965 | | pagina 2