De Veiligheidsschoen Deze veiligheidsstappers zijn verkrijgbaar in onze zaak voor schoenen, gevestigd bij de uitgang aan de Vlaardingerdijk, waar de heer J. A. Montens zorgdraagt, naast het verstrekken van overalls, voor de verkoop aan ons personeel. Helaas zijn in verband met verhoging van leder- prijzen en stijging van de loonkosten, de prijzen van schoenen ook omhoog gegaan en wel: De hoge schoenen van 14,30 naar 16,50 De lage schoenen van 17,50 naar 18,40 Volgens de bestaande regeling bedraagt de ver koopsprijs aan ons personeel 2/3 gedeelte van de inkoopsprijs, dit betekent dus een korting van 33 op de inkoopsprijs. Draagt schoenen steeds met stalen neus Dat is voorwaar de juiste keus It ant met een stalen neus geschoeid Blijven de tenen 't meest ongemoeid Dus mensen, pas goed op uw tellen U kunt het moeilijk zonder stellen. A. P. 250 DAGEN BIJEEN GEKOOKT Wanneer een afdeling het ongevallenaantal in haar groep weet te verlagen is dat mooi, maar wanneer zo'n groep dit weet terug te brengen van 18% naar 3,7 mogen wij spreken van een prestatie. Dit wist de afdeling Kokers N.B. te bereiken en daarvoor kwam deze groep de vorige maand bijeen in het Clubgebouw waar de heer K. Snoey, baas van de afdeling, uit handen van een van onze di recteuren, ir B. Wilton, de wisselbeker in ontvangst mocht nemen. De Kokers N.B. en de kokers Repa ratie spelen gezamenlijk in een competitie. De eer- titi' k ifr¥9 ste maal werd deze gewonnen door onze reparatie- groep onder aanvoering van de heer A. Schippers, de baas van de afdeling, die middag ook aanwezig om de beker te geven. De stand is dus 1 -1. Beide groepen zijn inmiddels al weer bezig om in competitieverband uit te maken welke groep de beker definitief in het bezit krijgt. Waar gewerkt wordt, vallen spaanders, zegt men wel eens, maar die spaanders deren de winnaars niet bij het koken en hakken. Zij dragen beschuttings middelen. Wij zijn blij met de wekker. En de sigaar vinden we lekker. Voor mensen en beker, baas Snoey pas op voor bulten en krassen. Opdat wij in het raam der veiligheid blijven passen.

Wilton Fijenoord Nieuws | 1965 | | pagina 15