Lichtstoet 1965 Bedrijfsschoolnieuws EXAMEN Data voor bedrijfsschoolleerlingen Ook dit jaar heeft Wilton-F ij enoord ingeschre ven voor de Lichtstoet Schiedam. De Schiedamse Lichtstoet is een traditie gewor den, want deze wordt nu voor het 8ste jaar in successie gehouden. Ook voor onze Maatschap- pj is het een traditie om hieraan deel te nemen. Alleen is er een verschil met de voorgaande ja ren. De wagen wordt nu gemaakt door de leer lingen van onze Bedrijfsschool. Of het dit jaar ook een succes zal worden, we- -Jen wij nog niet, maar u kunt dit beoordelen op zaterdag, 1 mei a.s. wanneer onze wagen in de Lichtstoet meerijdt. De leerlingen doen hun best! De 3de jaars leerlingen van de Bedrijfsschool zullen deelnemen aan de volgende Bemetel-examens en examenonderdelen. 10 mei Afschrijven Scheepsmetaalbewerkers 3e Lj. 11 mei Uitslaan en Afschrijven Sectiebouw Scheepsmetaalbewerkers 4e Lj. 12 of 13 mei Plaat afschrijven Sectiebouw Scheepsmetaalbewerkers 4e Lj. 22 mei Vakleer Sectiebouw Scheepsmetaalbewerkers 4e Lj. 10 en 22 mei Uitslaan Plaat- en Konstruktiewerkers 3e Lj. 10 en 22 mei Uitslaan Scheepsmetaalbewerkers 3e Lj. 21 mei Vakleer en Tekeninglezen Plaat- en Konstr.werkers 3e Lj. Scheepsmetaalbewerkers 3e Lj. Booglassers 3e Lj. Scheepsbeschieters 3e Lj. Pijpcnbewerke,rs 3e Lj. Bankwerkers 3e Lj. Draaiers 3e Lj. Frezers 3e Lj. Kotteraars 3e Lj. Vormers 3e Lj. 24 mei start Werkstuk Alle bovengenoemde leerjaren Duur examen-werkstuk pl.m. 45 uur, afhankelijk van de vakrichting V.E.V. - EXAMEN. 2 en 3 juni te Utrecht Vakleer-werkstukken Electromonteurs 3e Lj. Wij wensen deze jongens veel sterkte en succes toe, als ze op bovengenoemde data de vuurproef moeten afleggen. 15

Wilton Fijenoord Nieuws | 1965 | | pagina 17