DANKBETUIGINGEN Het is een aanmoediging door te gaan de beoefening van de koorzang te stimuleren. Het mannenkoor, dat elke donderdagavond van 8 tot 10 uur in het gebouw van Christ. Sociale Be langen, Lange Haven 73 te Schiedam repeteert, heeft echter, om met blijvend succes te kunnen op treden, uitbreiding van het ledental nodig. Geïnteresseerden hiervoor kunnen zich op de repe titieavonden melden. Het Bestuur TENNISSEIZOEN 1965 Wanneer de winter ten einde loopt en het voorjaar zidh aankondigt met tere groene blaadjes en broze bloemknopjes, dan gebeurt er in de mens ook iets. Het is alsof met het vernieuwen van het seizoen, de mens zichzelf ook wil vernieuwen. Dit is mis schien wat overdreven, maar we ervaren allen, dat we na de lange donkere winter blij zijn met de eerste zonnestralen. We maken meteen plannen voor de weekends en vakantie. Zo ook wat betreft het tennissen. Vanaf begin maart begint men al te vragen: „wanneer worden de banen geopend?". Men heeft er blijkbaar be hoefte aan de stijf geworden spieren weer los te werken. Op zaterdag, 3 april, was het dan eindelijk zover en een stralende zon zorgde voor een geweldige op komst. De „ouwetjes" moesten gauw de winter bij praten en de „nieuwelingen" schoven nog wat on wennig rond, maar dat was met een kopje koffie gauw bekeken. Nadat de voorzitter officieel had geopend, werd er meteen gretig gebruik gemaakt van de banen, ter wijl degenen die nog niet aan bod kwamen, zich in een heerlijk zonnetje zaten te koesteren. Het bestuur hoopt van harte, dat het enthousiasme bij de start het gehele seizoen zal voortduren. Modit u nog liefhebbers weten, zorg er dan voor dat zij zich zo spoedig mogelijk opgeven. Dit snelle opgeven houdt verband met de eventuele training. Y. D. Voor de vele bewijzen van deelneming ondervonden bij het plotseling overlijden en de ter aardebestelling van onze lieve Vader en Grootvader, de heer Johannes Marinus Leonardus van Houcke betuig ik mijn har telijke dank aan directie, bazen, voorlieden, collega's en het pensioenfonds. F. VAN HOUCKE Hiermede betuig ik, mede namens mijn man, mijn hartelijke dank aan directie, chefs en collega's voor het cadeau onder couvert en de prachtige bloemen bij mijn 10-jarig jubileum. Mevr. STRIKKERS-BOXHOORN Ik wil hiermede, ook namens mijn vrouw, de directie, chefs en collega's mijn hartelijke dank betuigen, voor alles wat de dag van mijn 40-jarig jubileum, voor ons onvergetelijk heeft gemaakt. J. T. BERBERICH De viering van mijn 40-jarig jubileum, waarbij ik een koninklijke onderscheiding mocht ontvangen, is een onvergetelijk feest geworden. Het is mij niet moge lijk, allen, die hieraan hebben meegewerkt door hun belangstelling en de prachtige cadeaus persoonlijk te bedanken. Mede namens mijn vrouw wil ik daarom langs deze weg mijn hartelijke dank hiervoor uit spreken. A. BOS Mede namens zijn vrouw zegt ondergetekende harte lijk dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor de belangstelling, de prachtige bloemen en de ge schenken onder couvert ter gelegenheid van zijn 25- jarig jubileum. p. VAN DEN BERGHE Hiermede betuig ik, ook namens mijn vrouw en doch ter, mijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen, voorlieden en collega's voor de blijken van waarde ring welke ik mocht ontvangen (in de vorm van prachtige bloemstukken, cadeaus en cadeau onder couvert) bij het vieren van mijn 25-jarig jubileum. J. M. VAN GEENEN Mede namens mijn vrouw en dochter betuig ik mijn hartelijke dank aan directie, chefs, bazen en collega's voor het cadeau onder couvert, de bloemen, verdere cadeaus en belangstelling ter gelegenheid van mijn 25-jarig jubileum. J. p. JANSEN 23

Wilton Fijenoord Nieuws | 1965 | | pagina 25